Proplach slzných kanálků. Nejsou pak očka červený?

febris
23. únor 2009

ahoj holky, mám dotaz ohledně průplachu kanálků... chystame se ve ctvrtek a zajimalo by me, jestli to pak neni na oblicejiku v oblasti koutku ocka treba cerveny nebo tak... jdem se totiz o vikendu fotit do atelieru, tak bych nerada aby mimis mel na fotkach naky fleky 😝 No teda hlavne aby pak ty kanalky byly v poho... 😅 ☹

scharfinka
23. únor 2009

Nam pruplach delali ve trech mesicich a na ocicku ani bezprostredne po zakroku videt nic nebylo...kamaradcin synek zas mel ocicko trochu zarudle v tom koutku, ale na druhy den uz v poho.....

leryl
23. únor 2009

Nam dělali průplach ve 2 měsících a nic vidět nebylo 😉

febris
autor
23. únor 2009

holky dik! a jeste dotaz, opravdu je to takovy psycho? mne je z toho uplne zle pri predstave jak bude chudinka plakat :(

lenulin
23. únor 2009

No tak mi jsme tam byli 3x nejdřív másáže a kapky pak průplach, který nešel tak zkusili sondáž a to taky nešlo a byl to děs měl v očičku i krev a půl dne sem mu otírala krvavé slzičky děsné no a na po3tí se to povedlo paní primařce a proběhlo to v pohodě a já byla ráda že nás nečeká zákrok a dreny do očička.Plakal byla jsem v čekárně a rvalo mi to srdce,ale když mě k němu pustili rychle se zklidnil.Od té sondáže už jsme ok i když mu tam objevili zlatého stafylokoka ale kapali jsme antibiotika a jak nás strašili že se toho špatně zbavuje proběhlo to hladce.No tak jsem se vykecala a zpátky k otázce myslím že čistě průplach není nic strašného a ani to nebude vidět 🙂

scharfinka
24. únor 2009

Febris, tak nam mudra pred pruplachem rikala, ze je to neprijemne, ale ze to neboli a mimca rvou spis proto, ze jim sestricky musi pevne chytit hlavicku, aby sebou necukali a taky, ze na to ty deticky rychle zapominaji........a ja myslim, ze je to tak, protoze nas odeslali do cekarny a najednou slyset rev, ze mi to malem srdce utrhlo, plakala bych s nim, ale ve chvili, kdy nas tam pustili zpatky a maly me videl, byl okamzite vysmaty jak leco a krenil se i na mudru co mu to delala.....neboj,Tvuj maly to jiste zvladne, myslim ze mimisci to zvladaji lip jak jejich mamy🙂 a hlavne, je to pro jeho dobro!

astrane
24. únor 2009

Já u toho průplachu byla a malej nic neříkal,takže to určitě nebolí a je to za pár vteřin hotový 😀
Na sondáži byl taky,tam už jsem nebyla-řev asi minutu a pak ho hned donesly a to už se na sestřičku smál...takže to asi nebylo tak zlý...Očičko měl červené jen chvíli po zákroku,pak už ne 🙂

febris
autor
25. únor 2009

holky dik za uklidneni 🙂 tak snad to zitra nebude tak zly...

febris
autor
26. únor 2009

tak to mame za sebou, danecek byl statecnej, bylo to rychly nastesti... byla jsem u toho, vypada to teda dost otresne, takova dlouha jehla strcena buhvikam, no des...
tak snad to uz bude dobry. Ocka cerveny nema ;)

megee
26. únor 2009

febris tak to tě obdivuji, že jsi u toho byla....my byli 2x ve 2měsících a já to probrečela na chodbě...bylo mi malýho děsně líto když jsem ho slyšela jak tam šíleně řval ☹