Protažení očního kanálku pod narkózou

pessy1
13. led 2008

ahoj maminy, je nám půl roku, dva měsíce se snažíme antibiotiky léčit zahnisané očičko, ale marně atak jsme objednány na narkozu, protože je dost velká a díky tomu se to ambulatně nepovedlo, jak se bránila. Ale jsem ráda, protože to bylo fakt týrání, 20 minut strašného pláče a k ničemu. Do kanálku se siice dostali, ale do vaku ne. Podstoupilo to některé miminko?díky za info.

suki
13. led 2008

pessy1 my jsme podstoupili jen to proplachování kanálků a byla to taky síla, ale nakonec se to povedlo a musím říct, že to strašně pomohlo a od té doby s očičky nemáme žádný problém. Já myslím, že to bude v pohodě, nemusíš se bát, doktoři jsou zkušení a určitě to bude jen krátká narkóza, malé to propláchnou a budete mít klid 😉 Držím pěsti.

pessy1
autor
13. led 2008

ahojky, díky za podporu,my kdyby jsme to pořád neoddalovali a neléčili antibiotiky, taky by to ak bylo.Děkuji, za info.

vikvik
13. led 2008

pessy ja jsem to podstoupila jako mimino a nepamatuju si nic, neboj 🙂 vim, ze mamka rikala, ze to bylo horsi pro ni, ze musela odejit... mno zadne nasledky to na me nezanechalo, tak verim, ze Terezka bude taky v poradku!