• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Průjem, teplota, jak dlouhý synovi dopřát spánek?

10. května 2014 
Zdravim všechny :slight_smile: Syn mel včera velky prujem, dnes teplota 38,01 - zatím nejvyšší namerena na cele, rano se vzbudil v 6h a pak od 8hod s cca 30min přestávkou kolem 12te spi dosud, budily by jste ho uz? Mam o nej strach :unamused: Dekuji moc. BTW od jake teploty davate leky?
10. kvě 2014 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Důležité je aby měl dostatek tetukin, pokud málo pije tak bych ho vzdudila na napití a pak nechala spát, spánek posiluje. Pokud by šla teplota nahoru tak u nás nejúčinější byl vždy Nurofen.
10. kvě 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží jak je starý. Já bych ho taky lehce vzbudila, ať se napije, ale nechala bych ho v klidu spát. Řekne si sám, až bude chtít vstávat. Malá má 11m a teď nedávno měla nejvíc v zadečku 39,6°C. Kombinovala jsem Nurofen čípky a Panadol sirup - každé po 3 hodinách, takže každý ten lék solo vycházel po 6ti hodinách. Ale Nurofen čípky obecně dobře teplotu sráží. V tvém případě bych dala jak přesáhne těch 38°C (bez odečtu). Brzké uzdravení.
10. kvě 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miminko možná jo, ale dítě od dvou let bych nechala spat a kontrolovala.
10. kvě 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přikláním k tomu nechat spát a kontrolovat. Zrovna to máme s Anežkou, od včera kolem 38, dneska už 39 - měříme starým dobrým rtuťovým. Prospala mi celé dopoledne, vždycky když se vzbudí, dám jí pití. Nurofen a panadol sirup střídám od 38 po 3-4 hodinách. Spánek podle potřeby. Jídlo neřeším vůbec, já taky nejím, když jsem nemocná.
10. kvě 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
léky dávám od 38 st, mám nurofen sirup. Není ve své kůži, je unavený, jestli mu dáváš něco na teplotu tak je spavý i po lécích, nebudila bych jen chodila kontrolovat. Ať se malý brzy uzdraví.

Dostatek tekutim by sice mít měl jenže třeba u nás je to tak že když dcerce není dobře pít prostě nechce a násilím to do ní nenarvu. Je vždycky hodně mazlivá a prospí klidně i půl dne - první příznaky toho že jí není dobře.
10. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek