Rýma u ročního dítěte a pobyt venku

rrk
27. únor 2012

Chtěla jsem se zeptat jestli chodíte s miminkami ven když mají rýmu (zatím jenom rýma, bez kašle, teplot ...) a jestli jo tak na jak dlouho.

crca
27. únor 2012

@rrk pokud je to jen rýma,tak jsme chodili vždycky,ono se jim spíš venku uleví 😉 Pokud už je i kašel a teplota,tak asi ani nemusím psát,že to ne. 😉 Ale my třeba teď měli takovou hnusnou rýmu,ale bez těch teplot i pokašlával a ven jsme normálně šli aspoň na půl hodinky 😉

ined77
27. únor 2012

@rrk ...ahoj 🙂 , samozřejmě že chodíme ven.naopak, venku se při rýmě lépe dýchá 😉
a na jak dlouho?...teď v zimě toho venku moc nepobydeme, tak hodinku dopoledne a hodinku odpoledne, jak kdy, taky v závislosti jestli jedeme pro brášku do MŠ či ne 🙂 .
s teplotou ale zůstáváme doma.

rrk
autor
27. únor 2012

@crca děkuji za rychlou odpověď 😉 , máme jenom vodovou rýmu a bez teplot.

rrk
autor
27. únor 2012

@ined77 děkuji za rychlou odpověd. Teploty nemáme, je to zatím vodová rýmu, tak doufám, že to ani nic vážnějšího nebude. Koukala jsem,že máme přibližně staré děti 🙂

crca
27. únor 2012

@rrk není zač v jednom roce už to není zase tak hrozné,není to malé miminko a pokud jen vodička,tak bych se nebála a hlavně už tak nemrzne,je krásně!!!! 😵 Teda aspoň u nás 😀 Jaro se blíží!! 😀

rrk
autor
27. únor 2012

@crca u nás je taky hezky, tak mě to táhne ven, ale pořád jsem nevěděla 🙂 a vy jste mě přesvěčily 😉

ja.na81
27. únor 2012

@rrk my taky chodime i s rymou (tedy s takovou tou "normalni", jak pisou uz holky prede mnou), na chvilku, projit se kolem baraku a tak, max na hodinu 🙂 Venku se jim i s tou rymou lepe dycha nez doma v teple. Hezky obleknout, cepici na hlavu a taaak a hura ven 🙂

rrk
autor
27. únor 2012

@ja.na81 děkuji za odpověď, taky vyrazíme jen co se syn vyspinká 😉

breadfish
11. srp 2015

Pokud jde jen o rýmu a prcek nemá horečky, tak fungujeme v normálním režimu, jen dávám na uvolnění nosíku kapičky Quixx Baby, ale ven normálně chodíme. 🙂

verusky
11. srp 2015

@rrk jestli jeste kojis, nadherny lek na rymu je materske mleko. ja male ve ctyrech a peti mesicich odsavala hleny, pak jsem se dozvedela tuto uzasnou radu a kdyz prichazi ryma, pri kojeni ji do nosu striknu a je hned po ni... odsavacka schovana... jinak s prochazkama jako holky pisou...