Seboroická dermatitida. Jak jste se jí zbavili?

vrtule83
30. črc 2007

Jsou to takové ty bíle olupující se strupy na hlavičce miminka. Za jak dlouho jsete se jich zbavili a jak? My mažeme excipialem a vyčesáváme, ale zatím toho má hodně.

zdenka810
1. zář 2015

Zdravím,výborně taky pomáhá obyčejný modrý olejíček s azulenem a pak vyzkoušejte calciovku,infadolan a vitamín E krém-smíchejte je dohromady a můžete mazat.

elu
1. zář 2015

obyčejný canesten a po jedné aplikaci to bylo fuč

llliiilllaaa
5. zář 2015

no tak dcerka když byla mala to měla i na obličeji a byly jsme s tim u kožní doktorky a napsala nam nejaky kortikoidy a zinkovej olej a od te doby mame klid ,měli jsme nějakej horší pruběh ,ze začatku jsme taky vyčesavali ale pak se nam to rozšířilo aji na ten obličej měla na obličeji takový žlutý stroupky,

evulina77
5. zář 2015

nám pomohlo dát na hlavu normální stolní olej, hodně (skoro jako namočit), dát na to čepičku a nechat zapařit pár hodin, nebo přes noc a pak vyčesat všiváčkem. Velké pláty se odlouply skoro samo. Udělala jsem to tak asi 4x a bylo po tom. Žádná chemie a bylo to poměrně jednoduché. Ale je pravda, že to neměla v obličeji a asi jí to ani nesvědilo, jen to nevypadalo moc dobře...

sedakaterina
5. zář 2015

Je to porucha fce mazovych zlaz, takze misto nesmi zustavat mastne. Nam pomohl krem od Biodermi ABC primo na supiny. V podstate je jedno, jaky krem. Je treba promastit, nechat pusobit 30 min, vycesat a pote umyt samponem, aby to opravdu nezustalo mastne.

borouska
3. pro 2016

Seboroická dermatitida mě už rok netrápí, stačila jedna transplantace střevní mikroflóry. Bojovala jsem s touto nemocí mnoho let a teprve až tahle metoda mě vyléčila. Přitom úplně zadarmo, protože mým dárcem byl můj manžel. A v nemocnici udělají zákrok zdarma na pojišťovnu, pokud tam máte známosti. 🙂

kackakastanka
3. pro 2016

Nám pomohl krém Bioderma přímo na toto určeny 😀

janawei
20. pro 2016

U nás zabral taky jen ten krém od Biodermy. Nic jiného.

valka33
15. led 2017

Ahoj nam velmi rychle pomohl od stroupku sampon sebclair ktery je vhodny pro novorozence a je prave na to urceny. Ani jsme ho nedopotrebovali a bylo to fuc. Da se koupit v lekarne

lucasice
6. srp 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Nám nejvíce pomohl mast z konopí a celkově konopná kosmetika v tomhle prostě vyhrála.

zelenaesmolda
6. srp 2019

@vrtule83
Excipial,behem par dnu byla pryc

vrtule83
autor
6. srp 2019

@zelenaesmolda dobry den, sakra to uz je let. Nijak, objevuje se az do skolniho veku, dceri zmizela sama se zacinajici pubertou a mastenim vlasu, syn 8 let ma oranzove stroupky ve vlasech stale. Zkouseli jsme ruzne sampony a nic nepomohlo na dlouho. Proste z toho vyrostou.