Šestá nemoc, prosím popište průběh a jak dlouho trvala

krmv
8. led 2014

Muzete me prosim popsat prubeh teto nemoci kdo ji mate uz za sebou a zda a jak dlouho trvala a jak dlouho potom nesmime mezi deti.dekuji

samik2008
8. led 2014

stačí pohledat,je tu více diskuzí na toto téma

oggynka
8. led 2014

3 dny horecky 39,2 pote 2 dny vyrazka na telicku.. My k tomu meli jeste rymu a kasel, to odeznelo za tyden...

ined77
9. led 2014
zabzulka
9. led 2014

pamatuju si, že měl asi tři dny vysoké teploty kolem 39st. a pak se mu vyrazila světle růžová vyrážka..

tatrlasek
9. led 2014

Nám začala ze soboty na neděli v noci teplotama 38 ... přes den měl malý 37 -38 a v noci se to vždy blížilo k 39,4 ... to byli 3 noci ... v neděli jsme byli na pohotovosti - lekla jsem se teploty a tam nám dali léky s tím, že máme angínu ... teploty neustupovali, volala jsem doktorce, měli jsme donést moč ... moč se jí nezdála, že tam měl malý bílkoviny, tak nás poslala do nemocnice na ležení v uterý kolem oběda ... celou dobu v nemocnici teploty neměl, včera se mu začala dělat vyrážka a dneska nás pustili domů stím, že je to šestá nemoc ... Moč, krev, stolici, všechny výsledky v nemocnici měl v pořádku ... Ted jsem zvědavá, kdy nemoc odezní ...