• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Škrkavky. Jak probíhá léčení? Opakovalo se to víckrát?

17. prosince 2015 
Ahoj, chtela bych zacit diskuzi na tema skrkavek u deti! Byly jsme nahodou na analyze a jsme pozitivni. Mame je. Jsem z toho na nic :unamused: . Mate uz nekdo takovou zkusenost? A jak probihalo leceni a opakovalo se to vickrat?
Diky.
artikula
27. lis 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkušenost nemám...ale jak se to prosím tě u malé projevovalo???????????????????????????
27. lis 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
arti moje deti to sice nemeli ale kdyz byla moje neter mala tak je taky mela..je to zak nejak bezne onemocneni u deti...vetsinou to byva treba z piskoviste ktere pred tim nevstivila kocka :angry: :angry: :angry: a uvykonala potrebu...teda aspon neter to chytla tam...dostakla sirup a po dobrani bylo vse Ok... :slight_smile:
27. lis 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj a diky za prispevky do diskuze. Kalo: u nas se to nejak neprojevovalo, i kdyz jsou zname jiste priznaky napr. o tom pisou tady http://www.mineralfit.cz/clanek/1254--skrkavka-detska---priciny-nakazy-a-lecba.html#article

My byly nejdrive na neurolopatologii, pac anse ditko je jaksi stale nervozni, hyperaktivni... Meli jsme udelat anylyzu, jestli nema nake parazity. A ma tohle.
28. lis 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já si pamatuju, když je měl brácha. Zajímavé je, že nervózní nebyl vůbec a jiné druhotné příznaky neměl. Každopádně mu dr. dala při pár návštěvách takovej hodně sladkej sirup (já ho totiž dostala preventivně taky :rolling_eyes: ) a bylo to. Myslím, že škrkavkám dělají dobře sladkosti. Takže na to si dát pak pozor.
30. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zrovna škrkavky máme. zjistili jsme to, když na mě v pátek při přebalování jedna vykoukla z plíny. Dostali jsme 3 prášky a za tři týdny máme přinést vzorek na rozbor. tak uvidíme. sladké na to nemá vliv, chytne se to většinou od psa.
30. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lena, to jo. Ale když už jsou, tak to sladké zhoršuje. Jim se líp daří a víc to svědí :sweat_smile: .
1. pro 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škrkavky jsou potvory, ale nejen ony se mohou zabydlet v lidském těle. Nedávno jsem narazila na případ, kdy tříletá holčička málem umřela, protože ji lékaři neprověřily na parazity. http://www.e-regena.cz/jak-mi-pomohla-antiparazitika-trileta-nocni-mura/
Preventivně jsme si dali Wurm-ex s dcerou (5 let), který zabíjí veškeré cizopasníky včetně škrkavek a jsme alespoň na nějaký čas za vodou.
10. led 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se zjišťuje jestli dítě má nebo nemá škrkavky ? Jde to vidět v záchodu do velké ? Nebo jak ?
10. led 2015 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím vás je možné ze mám škrkavky taky ??? Je mi 38 :(
17. pro 2015 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek