• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srostlý lebeční šev a počítačová tomografie

14. prosince 2011 
autor
Tak ct bylo v pohodě, malá to měla jako dovču, o ničem nevěděla a 9.11. hned po ránu jde na operaci.
Tak nám držte palečky ať vše dobře dopadne.
15. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Monikanina. Držím vám palce, aby vám operácia dobre dopadla a aby sa maličká rýchlo zotavila... prajem veľa síl a držte sa !!!
15. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer,
Ako Vám dopadla operácia monikanina? A kde Vás nakoniec operovali - v Brne? Mojej dcérke operovali zrastený sagitálny šev tiež v Brne.
mdla - chcela by som sa opýtať, či Váš synček je po operácii dlhšie.
Moju dcéru operovali v roku 2007. Viem o tom že v Motole operujú túto diagnózu ináč ako v Brne (boli sme konzultovať tam aj tam). Chcela by som sa opýtať na výsledok operácie - či Ste boli a Ste spokojní, prípadne koľko krát bol synček operovaný - či raz, alebo viac-krát.
Želám všetko dobré. Jana
12. únor 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana267 Ahoj, Janka. Syn bude v máji už 2 roky po operácii. Najbližšie ideme na kontrolu na začiatku jesene - po roku. Predchádzajúce kontroly dopadli výborne, hlavička je iná ako u ostatných detí, ale nikto si to nevšimne, iba ja to "tam" niekedy vidím. Keď si však pozriem staré fotky spred operácie, je to priepastný rozdiel. Akurát dnes som čítala príspevky iných mamičiek, že musia ísť na operáciu druhý krát, tak som dostala trochu strach. Ale "naša" hlavička je zatiaľ celkom pekne guľatá, tak dúfam, že už to bude navždy ok. Pozdravujem všetky deti a maminky, ktoré máme podobný osud. Ja si stále hovorím, že sme mali šťastie, že to bola choroba, ktorá sa dala operovať a v podstate "vyliečiť". Ahojte.
13. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím poraďte, včera jsem malému myla hlavu a všimla jsem si, že jí má vzadu hrozně vystouplou, budou nám dva roky za měsíc, nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost,ale ted jak ji měl mokrou, tak jsem se lekla, jak moc ji má vyboulenou, když přejíždím vzadu přez ty švy, tak na jedné straně je dost cítím,ale neříkejte mi, že kdyby to bylo špatně, že by si toho dr, nevšimla, např. když jsme u ní byli na kontrole hlavy po pádu?začínám se bát,že máme to samé,o čem se tu píše, děkuji za vaše názory:slight_smile:
27. kvě 2011 v 01:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,m nečítala som celú diskusia ale našlo mi toto téma keď som vyhľadávala kraniosynostózu... poradíte mi dobrú detskú neurologičku?
13. pro 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, je tu založené na tohle téma nové vlákno http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/skafocefalie-a-ji-podobne/ a tam ti holky určitě poradí, my chodíme k neuroložce do zlína a ta viděla takový případ poprvé, takže moc neporadím.
14. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek