Střední stenóza plicnice - vyšetření srdíčka

mamisss
28. únor 2014

Chtěla jsem se zeptat, jestli z Vás někdo má zkušenosti s vyšetřením ročního prcka se srdíčkem v Motole. Děkuji 😝

isacek
28. únor 2014

@mamisss my chodime na detskou kardiologii v Motole od narozeni, malej ma defekt komoroveho septa.Vysetreni zatim zvlada v pohode, bez oblbovaku, staci jen laktoza na dudlik 🙂.

mamisss
autor
28. únor 2014

@isacek Nám od narození diagnostikovali stenozu plicnice-zúžení chlopně a teď se to doktorovi nelíbí,tak nás posílá na konsilium do Motola jestli mu to nebudou, rozšiřovat. A to vyšetření je tedy ambulatně, nemusí se tam ležet? ☹

isacek
28. únor 2014

@mamisss jo jo ambulantne, vzdy po konsiliu posilaji pozvanky nebo volaji.Teda aspon takhle je to u nas.Porad cekame na rozhodnuti kdy pujde na operaci.

mamisss
autor
28. únor 2014

@isacek A jak dlouho to trvá objednání do toho Motola? Byli jsme na kontrole tento týden a doktor to tam bude posílat, tak nevím kdy mám čekat pozvánku.

isacek
28. únor 2014

@mamisss chodi to vzdy cca tak dva tydny dopredu.Zalezi co vsechno budou delat za vysetreni, jestli jen sono a ekg tak budete brzo hotovy.Kdyz jdem jenom na to, tak cca za hodinu a pul odchazime, kdyz je v tom i echo i rentgen plic a srdce, je to treba na cele dopoledne, protoze se vsude ceka.

mamisss
autor
28. únor 2014

@isacek Tak dík za informace a přeji pěkný den.

isacek
28. únor 2014

@mamisss ted koukam jak jsem se blbe prepsala, na dudlik mu samozrejme davaji glukozu(cukrik) 😀

isacek
28. únor 2014

@mamisss nemas za co, at vam to dopadne co nejlepe 🙂.