Střevní chřipka u kojenců. Jak ji poznám?

imiska24
20. únor 2010

Máte prosím někdo zkušenost se stř.chřipkou u měsíčního miminka?
Jak poznám že jde opravdu o stř.chřipku?

momin
20. únor 2010

😅 a proc si myslis ze jde o strevni chripku?

kadlecova.misa
20. únor 2010

jaký máte příznaky?? 😖

momin
20. únor 2010

ja si nemyslim ze je to mozne... 😉 to nebude strevni chripka 🙂

imiska24
autor
20. únor 2010

Byl u nás brácha s přítelkyní,ta mi chovala malou a pak z ní vylezlo že měla střevní chřipku ☹
A malá má nějakou sranděru a teď tam měla nějakej zelenej hlen v tý plíně.Než stihne dopapat tak to vysejří ☹
Jak dlouho je člověk přenašečem?

beruska24.9.
20. únor 2010

U takhle malého mimi bych šla k Dr. nebo teď večer zavolala pro radu do nemocnice. Může se totiž hodně rychle dehydrovat a pak je ohroženo na životě.

nissanek
20. únor 2010

imiska, strevni chripka je vetsinou dost infekcni a siri se fakt rychle. Ja mam zkuzenost, kdyz mela Kika 10 tydnu byli jsme u znamych a prinesli jsme si strevni chripku. Nejdriv jsem to schytala ja, tak za 24 hodin po navratu (slo to spodem i vrchem), skoncila jsem na infekcnim v nemocnici, 24 hodin na to muj manzel a dalsi den moje mama. Kiku jsem porad jenom kojila a vubec se ji nedotklo. Imunita tehle malech kojenecku je dost vysoka, vlastne by bylo upne nejlepsi, kdybys to chytla ty, pak ji das rovnou ty protilatky v mliku 😉 . Teda jestli kojis.... Pokud by ale to mala chytla tak to 100% poznas... horecka, prujem, zvraceni, celkovy neklid, neda se utisit,....

imiska24
autor
20. únor 2010

nissanek:horečku jsem neměřila a přijde mi celkem klidná.Akorát se mi tak šíleně posejřila a po jídle si ublinkla,jako žádná šavle.Jinak děkuju,to je supr info,to víš,vybrkaná prvorodička vymodlenýho dítěte 😀

janis79
17. čer 2011

Prosím poradíte? Všude čtu, že u stř.chřipky se nemějí pít mléčné výrobky, co jim pak dát, když ráno kojím a během dne má jogurt a kaši a večer mlíko? Máme 8 měs.,starší syn asi má stř.chřipku a malá dneska mi zvracela a včera měla zvýš.teplotu,průjem nemá, tak nevím.

sariss
17. čer 2011

ahoj,volala bych pediatricku ta ti poradi nejlip,ale pokud ja vim koji se dal,nedavala bych ten jogutr a to asi vubec to pry neni nijak moc prinosne pro takhle male mimi.nechci poucovat mate 2deti jen co me rikala pediatricka. Mam 8mes dceru a jime uplne jinak, obed zelenina nebo zelenina s masem odpoledni svaca ovocna presnidavka. Na prujem pomaha banan,mrkev,svestkova stava...

Pokud mimco zvraci opakovane a hodne nevahejte a jdete k Dr...nebo i v lekarne poradi. Hodne stesti a at je vam brzo dobre.

janis79
17. čer 2011

Dík, se starším jsem právěv 8 měs. byla na inenkčním s rotavirem, nechtěl mi pít, ale to už jsem nekojila, tak teď u malé nevím, zavolám, jinak jíme jak vy, jen dopo dávám jogurt, a večer kaši. fakt to není přínosné? Říká se čím víc ml.výrobků, tím líp. Známá jí jako my, jen večer před spaním nedává mlíko a dr. ji řekla, že mají málo mléčných výrobků, tak nevím, každá pediatračka řekne něco jiného🙂)
Dík za radu. J.