Střevní kolika u 5ti měsíční dcerky. Jak to ukončit?

stesticko1
11. únor 2011

Ahoj holky je tu někdo takový ztímto problémem a nemáte někdo zaručenou radu jak konečně zkoncovat ztím trápením????

luthien.k
11. únor 2011

Tak to bys chtěla hodně, zaručenou radu a žádné bližší informace k tomu 🙂 Jestli chceš, napiš mi do IP, jestli kojíte nebo jste na UM (případně na jakém), jak přesně se kolika projevuje, jestli má malá i jiné zdravotní problémy (ekzém, průjmy...), jak vypadá stolice, jeslti jste absolvovali nějaká vyšetření a s jakým výsledkem, jestli užívá nějaké léky nebo doplňky stravy (probiotika), jestli máte v rodině nějaké alergie (astma, ekzémy), jestli se narodila přirozeně nebo císařem a co vše jste už vyzkoušeli 😉

nika.82
11. únor 2011

já myslím že to chce hodně i čas, u naší první dcery trvala kolika do 6tého měsíce, už jsme byli taky bezradný, byla na UM, kupovali jsme jedině nutrilon comfort, zkoušeli různé probio kapky, nahřívali dečkou, doktor nás potom už poslal i na ultrazvuk bříška kde se naštěstí nic neprokázalo... v tom 6. měsíci to pak ale polevilo, já myslím že to chce vyčkat, i když rada nic moc já vím... jsem šťastná že teď naše druhá holčička na bříško už netrpí, taky jsme si zkusili své 😒

berenika39
11. únor 2011

ahoj, pediatr...ten jediný o zdravotním stavu tvojí holčičky může radit a pomáhat. pokud má bolesti bříška, nějaké průjmy, nevím..nepíšeš, ale cokoliv ti u maminky napíší, byť s dobrým úmyslem, mohou být zavádějící. Je to malé miminko, léčit na internetu je nebezpečné.
@luthien, ahoj, to samozřejmě není nic proti tvým radám, to je samozřejmé, jen se bojím, jestli a malá nemá akutní problém, aby se něco nezanedbalo.....

crca
11. únor 2011

Taky kluk trpěl až do víc než 6 měsíce,zkoušela jsem už kde co,byla z toho už nasesypání,ale pak najednou konec,začal se víc hýbat,lézt a bylo líp,ale ještě teď s tím má problémy,občas používám i teď Sabky 😅

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz