• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Syn má rýmu. Mám odsávat nebo neodsávat?

16. září 2011 
Ahoj holky
chci se zeptat jakou mate zkusenost vy?
malej ma rymu - bohuzel jiz 3x mel zanet str.ouska
Nase detska nam doporucila oodsavat, odsavat....minule nam rekla na pohotovosti opak- rozhodne neodsavat, ze se pry o to vice ryma tvori...
16. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych řekla že odsávat, copak dospělej nesmrká? náš malej má teď taky rýmu, kapu mu 1x za den Nasivin a odsávám když vidím, že se mu špatně dýchá a před spaním...
16. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
rozhodně odsávat.
16. zář 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Určite odsávať
16. zář 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
za me neodsavat.zkus nejakou prsni mast,aby se ryma ''rozpustila'' tu rymu a pak jen utirat :wink:
ale zkus jeste zavolat na ORL co ti reknou tam
16. zář 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě odsávat!když rýma sama nejde ven a díte nesmrká... nakapat nechat chvili tak, odsat a zase nakapat...
16. zář 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Odsávat, pokud slyšíš, že špatně dýchá, jinak utírat..a vydžet :pensive:
16. zář 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
za mě odsávat, dospělý taky smrkají ne?
16. zář 2011 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě odsávat, případně použít ty správné kapky :wink:
16. zář 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Odsávat, ale jenom to nejnutnější a max 3x denně. Když se odsává častěji a to odsávání trvá dlouho, tak se ta rýma ještě víc vytváří. Takže odsát jen do úlevy, aby dítě nemělo plný nosík. A pak do nosánku stříknout mořskou vodu nebo vincentku. na zvlhčení sliznice.
A před tím odsáváním ještě stříknu do nosu nosní kapky a chvíli nechám působit, oni tu rýmu trošku rozpustí a jde lépe odsát.
16. zář 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky pro odsávání. Minimálně proto, aby se mu dobře dýchalo. My v půl roce kápli libenar roztok a pak vysavačem s nástavcem odsávali. A žádná rýma se nám nevrátila. Naštěstí. Ale teď ty rýmy zase začnou, už to kolem nás prská, tak doufám, že se tomu vyhnem. A není nějaký očkování na ty ouška? Synflorix nebo Rotavix nebo jak..? Když vás to tak trápí?
16. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
určite odsávat,dostane sinusitídu..ked nejde dobre odsat,streknut do nosa morsku sol ..ale určite uvolnovat nos,je choré nechavat tam tie hlieny!!!!
16. zář 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek