Tejpování u miminek při pomoci od koliky

marketecka
26. bře 2013

Máte někdo zkušenosti s tejpováním (nalepování jakoby náplastí) miminek, aby se jim pomohlo od koliky? A kde se ty "náplasti" lepí? Jak často se to opakuje? A cena? Díky moc za odpovědi 🙂

vkackah
24. lis 2016

@jsemloupacek zkoušela jste hlazení bříška ve směru hodinových ručiček???

jsemloupacek
24. lis 2016

@vkackah zkusili jsme uplne vse a ted jsem zjistila ze nam to pani na fyziu nalepila spatne. ZE mu udelala tejp na brisni kyli namisto koliky

jsemloupacek
25. lis 2016

Nema zde nekdo kontakt na nekoho z prahy kdo opravdu umi tejpovat proti kolikam?

lindapra
25. lis 2016

Já tedy musím říct, že nám lepily tejpy vždy správně, ale jednou je paní nalepila jinak (jiný tvar), ani nevím proč, a to nám tedy tenkrát vůbec nepomohlo ...

stastnehracky
16. čer 2017

@adam2014 Ahoj, poopravím - páska se má nechávat max.4 dny. Pak se snižuje její funkčnost.

jsemloupacek
16. čer 2017

@stastnehracky pravda svatá 🙂 3 -4 dny max

denisska
6. srp 2017

Holky neporadí někdo na tejpy Praha západ, Jesenice, jilove ....

barumic
6. srp 2017

Ahoj, my tejpovali i na kylu. Delala mu to sestricka na pediatrii. Vetsinou se plati za material 1 cm = 1,- Kc. Nechavala jsem 5 dni. Na kylu to pomohlo a prdikama ve finale taky nijak zvlast netrpel.
Tejpy ve dvou a ctyrech tydnech.

jsemloupacek
8. srp 2017

@barumic to je uzasny, kde vam to delali prosím????

barumic
8. srp 2017

@jsemloupacek
V Ostrave na Pustkovci.
Sestricka na pediatrii. Tejpuje i me 😉

jsemloupacek
8. srp 2017

@denisska

praha zapad nevim, ackoli tam taky bydlim, ale jinak je tech fyzioterapeutek vic po praze, ale ne kazda umi tejpy proti kolikam miminek. na to bacha.

jsemloupacek
8. srp 2017

@barumic hmm ja jsem z prahy, tak to je v řiti 🙂 díky

liliana2016
10. srp 2017

Ahoj všem, my jdeme zkusit otejpovat bříško v pondělí. Snad to zabere... Malý se mi pořád ve spaní kroutí, jak tlačí. Cvičíme s nožkama, masírujeme, zkoušíme různé kapky, ty snad ale vždy zabraly jen napoprvé. Nejlépe zatím zabírá cvičení s nožkama, ale není to úplně ono... Je tu někdo další se zkušenostmi s tejpováním proti kolice? 😀

denisska
10. srp 2017

@jsemloupacek no prave

denisska
10. srp 2017

@liliana2016 já bych rekla, ze nám teď pomáhá, ze piju kminovy odvar a kousu ten kmín 🙂

liliana2016
11. srp 2017

@denisska : odvar z kmínu piju od pondělí taky, ale včera ta kolika zase začala. Nechtěl si nechat ani pocvičit s nožkama, pořád plakal... No, ještě ty tejpy, jinak už jsme fakt zkusili všechno, ale zabere to vždy jen na chvíli.

stastnehracky
11. srp 2017

Skvělé fotky. Btw na internetu je jich opravdu málo. Sami tejpujeme, teda já. Ukázala mi to fyzio.terap. a můžu říct, že pupík je krásný. Kam se hrabe nějaký pás, který je velice nepříjemný a nedrží!!. Pokud máte tedy pup.kýlu, na nic nečekejte a zkuste tejpovat. My kupujeme tejpy, které jsou pro citlivou kůži. Obsahují méně lepidla.

stastnehracky
11. srp 2017

Jestli můžu ještě doporučit k té fotce, zkuste dávat na pupíček kus gázy, nebo existují takové čtverečky obvazové. Ustřihnout malý a dát ho tam, lépe se to pak sundává a nemusíte pak tu kůžičku na pupíčku tak namáhat.

innocence
4. čer 2018

Ahoj, nevíte někdo, kam na tejpování bříška s miminkem zajít v Hradci Králové?