• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tříselná kýla u 6ti týdenního miminka. Jdeme na operaci

31. března 2015 
@collette s náma byla holčička 4,5 roku a ta po operaci byla ubrečená, protivná. Záleží na povaze dítěte taky. No a absolutně jsem nečekala, že se nám ta mrcha objeví i na druhé straně. :astonished: Každopádně čím starší je to dítko operované, tím líp.
20. črc 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nutelka no, my máme díky bohu pohodáře, tak doufám, že nás nepříjemně nepřekvapí :wink:
20. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ahoojky, tak dneska nám řekli v nemocnici že je to tekutá kíla, každé 3 měsíce na kontrolu a pokud to do roka nezmizí tak by to operativně odstranili.
20. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska_v Ahoj, to je zajímavý - tekutá kýla :slight_smile: Já ani nevím jaká byla ta naše. Taky jsme chodili po třech měsících na kontrolu, teď bych s malým měla jít zase, i když to tam už nemá.
20. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bufina - pan doktor na chirurgii nám to tak řekl, že to není klasická, ale tekutá, že je tam tekutina..a bud to vymizí a nebo ne...to by pak prcek šel na jedodenní zákrok . Tak to je moc prima, že vám to zmizlo..snad nám to taky zmizne.. na další operaci chudáček malej...
20. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pocit, že jsem někde četla, že tekutá kýla obtéká varlátko na rozdíl od normální.
20. črc 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
obtéká varlátko? no my máme varlátka v poho, ale nad pravým má takovou grču...jako by nateklou bouli...
20. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, tady je vodní kýla krásně popsaná
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vodní_kýla
21. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme byli dneska u naší mudry, kýlu vůbec nenahmatala, byla schovaná, tak doufám a uvidíme co nám řeknou na té dětské chirurgii.
a miminka se prý operují až od 5ti kg nahoru, ale to my už dávno máme. :wink:
26. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obnovuji téma - máme jít s mladším synem na operaci do Motola, budeme se teď někdy objednávat. Co mě hlavně zajímá je postup před narkózou - dospělý už večer před ní nedostane nic jíst, od půlnoci ani pít - jak je to u dětí? Neumím si představit, že by dvouměsíční mimino mělo být 12 hodin i víc bez jídla :sweat_smile: :confounded:
12. kvě 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @coxa @collette @miska_v @bufina @nutelka @helca27 a ostatní maminky :slight_smile:

Mohly byste se se svými zkušenostmi s Kýlou u dětí podělit, stejně jako tady v diskuzi, také v naší Wiki knihovničce Modrého koníka, kde právě vzniklo téma pod tímto názvem: www.modrykonik.cz/kyla/ ? :slight_smile:

Tím, že svůj příběh, radu, zkušenost napíšete do Wiki, pomůžete ostatním úplně stejně, jako např. tady ve fóru @helca27 . Mají otázky, toto téma je zajímá a Vy jim svým příspěvkem můžete v mnohém pomoci, podržet je, poradit...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
8. led 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.
Já s kýlou u dětí zkušenost nemám a co jsem teď četla v Betynce, tak není vždy nutné kýlu operovat. Tak jak to tedy je? Jaké máte zkušenosti?
31. bře 2015 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek