• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trubičky do uší, máte zkušenost? Jak to děti snáší?

14. prosince 2016 
Je mi 17 let ... trubičku v uchu mám momentálně už po 3 ... skrz chronický zánět středního ucha,poprvé sem byl dávat trubičku ve 13-14 letech a můžu říct že to je v pohodě ... zákrok trvá cca 15-20 min na druhý den jdete domů trubička je malinká a vytvarovaná tak aby nemohla zapadnout dovnitř a po čase se sama "vytlačila" ven ... není se čeho bát :slight_smile: akorát ta voda no ... na to se musí dávat pozor ale to není nic hroznýho a už vůbec ne omezujícího
19. lis 2015 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj. My jsme byli se synem 4roky ve ctvrtek 21.1 na zandani trubicek do obou usi . Nosni mandli nemame uz rok. Operace i narkoza probehla uplne v pohode bala sem se toho. Ale syn to zvladnul krasne. Jak slysi nevim nic mi nerekne. Byly jsme na kladně.
23. led 2016 ve 21:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobeska Ahoj, reaguji na tvůj příspěvek ohledně gromet. Mám 2.5 letou holčičku. Ve středu nás čekají gromety a mandle (dnes po 13. píchnuto ucho) jaká byla rekonvalescence a probuzení z narkozy? Já se toho hrozně bojím, ona už doktory nesnáší..teď jí budu kapat pamycoin do nosu aby přestala rýma, v pondělí předoperační, úterý nástup, středa výkon, čtvrtek domů..děkuji
2. kvě 2016 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den mojej malej to dali minuly tyzden lebo to iste hlieny jej natiekli do usi ale ona to mala vazne uz nepocula na lave ucho tak jej dali trubicky a o pol roka ambulantne vyberu ked sa ide kupat a umyvat vlasy davame vatu s niveou do usi aby jej Voda nenatiekla horsie je ze nemozeme ist na kupko tak aspon doma bazen.. Vobec nevie ze tam nieco ma..
25. črc 2016 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, nejsem matka zatím ale ve 22 jsem na grometách po 18.... Neznáte někdo z vás někoho podobného kdo je již dospělý? Špatně slyším, akutní chronické záněty dutin tzn. rýma, kašel a vykašlávání hlenů. Znáte někoho takového? Chodím do Krče s Motolem mám špatné zkušenosti.
14. pro 2016 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek