• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Věčná rýma. Jak ji léčíte?

26. května 2010 
Ahoj ,mám 22měsíční dceru,která má už asi půj roku rýmu.Týden máme klid a pak se zase dostaví.K doktorům samožřejmě chodíme i na ORL ale pořád slyším že je to jen rýma.Už nás léčili i antibiotiky ale ani po dobrání rýma nezmizela.Má prosím Vás někdo stejný problém a jak ho léčíte?My jsme objednané na alergologii a uvažuji o homeopatii.
Děkuji Vám za názory :slight_smile: .
20. kvě 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my teda ten problém nemáme tak dlouho, ale taky už ho řeším. Prcek měl 3 týdny chřipku, pak týden klid 14 dní antibiotika, pak týden klid a 3 dny rýmu. Teď je ťuk ťuk zase klid. Dostala jsem doporučení od kamarádky, která s tím hrozně dlouho válčila zajít na alergologii, její syn s tím problémy měl, zjistili že je alergik a bylo vystarané :wink: Takže my to půjdem zkusit :slight_smile:
21. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme taky objednané na alergologii tak uvidíme co nám řeknou.Prý by mohlo jít o imunologický defekt sliznice.
21. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli problém s rýmou, když jsem s ní chodila plavat a taky se mi osvědčili přírodní kapky od atoku :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka já lečím přírodníma sirupama jsem v šoku jak nám to pomáhá :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niektoré alergie sa takto prejavujú... napr. alergia na kravské mlieko..
21. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo alergie na pyly, prach, roztoče, domácí zvířata, peří, aviváž... může toho být hodně. Alergolog by vám měl udělat testy na základní řadu a uvidíte... držím palce!
21. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajnokova: a které sirupy vám pomáhají?
22. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přiznám se, že mě by osobně nenapadlo jít v tomhle počasí s rýmou na alergologii a přemýšlet, že rýma je z něčeho jinýho než nachlazení.
My jsme ji měli od září x krát, myslím, že žádný problém nemáme. Tak si dávám diskuzi do oblíbených a počkám, jak dopadnou výsledky těch, co jdou s rýmou na alergologii :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
romana: u nás je to celkem divná rýma. A kamarádka přesně na to doplatila, protože klukovi se vracela rýma v klasických obdobích nachlazení a až je doktorka poslala na alergologii tak zjistili alergii. A je celke mdivné, že jsme 3 dny doma a malý je OK a pak jdeme ven, projdeme kolem posečené trávy a začne snoplit.
23. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
romana, je to tak, ona je to rýma z alergie, ale pak se na to nabaluje jakákoliv jiná viroza, záněty....prostě to souvisí. mám synovce, ten se chudák v tom plácá ted nonstop, je silný alergik, na všechno, co si představíš, k tomu se přidávají bronchitidy, prostě to souvisí....bohužel. vyšetření na alergologii není od věci, když nic jiného, může se alergie vyloučit a neléčí se zbytečné.....
24. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

a u vás na alergologii dělaj vyšetření takhle malých dětí?Já jen,že mi bylo řečeno,že dřív jak ve třech letech se nedočkám :astonished: a každopádně testovat na podzim
25. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojka: záleží na které testy jdeš
25. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vy jste byli na krevních?
Nebo jak to myslíš,mně doktorka akorát říkala,že děti se píchaj až ve třech letech(myslím tím ty testy jak se aplikuje alergen na kůži)
25. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme byli na krvi a zjistila nám, že má něco zvýšené, takže do budoucna praděpodobnost alergie má a zjistili, že máme na plísně alegrii a až bude větší, tak půjde na ten test na kůži, malá to dělali vloni na podzim, to jí bylo 20 m
25. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi jsme taky byly na alergologii ale bohužel nám nic nedělali protože jsem dávala sirup Aerius od doktorky ORL.Výsledky by byly zkreslený tak musíme vysadit a příští úterý jdeme na odběry a testy.Snad už nám konečně něco zabere.
26. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak se tomu prý říká celoroční rýma :angry: .
My ji máme ale takovou divnou.Jeden den je bílá a je lepší druhý den je úplně žlutá a hustá.Není to prostě normální rýma.
26. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek