• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Viróza tzv. noha, ruka, pusa. Setkali jste se s tím?

20. listopadu 2016 
@sss0408 přesně. Nohy přes noc v namočeném ručníku a na férovou jde brečela bolesti, což se mi u porodu nestalo :wink:
15. říj v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, fúha, ako tak čítam, táto choroba je rozlezená teraz hádam vsade :frowning2:
U mojho dvojročného syna to prepuklo tento tyzden. Na zadočku som si uz pred týzdnom vsimla flak, nevenovala som mu nejak velku pozornost. Ale každým dnom sa zväčšoval a tmavol až bol z neho velký červený flak. O pár dní teploty.Letela som k Dr.a tá potvrdila túto chorobu. Ziadne lieky nám nepredpísala, iba ze mám kupit vitamín C, Imunoglukan, a pupienky umyvat dezinfekčným mydlom a pit repíkový caj na preliečenie pupienkov v ustach. Vyhádzaný je na tvári, na zadočku a okolo genitálii a pár má aj na rúčke. Robia sa mu z toho chrastičky. Dúfam, že mu to bude uz len ustupovat. Je to veru riadna pliaga, držím vsetkm chorým detičkám palce, nech saz toho rýchlo dostanú :-* :-* :-*
16. říj ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše 5leta princezna to mela zrovna minuly tyden.V pusince afty,na rukach,kolenach takove červené pupinky,ktere ji nesvedily.Sly jsme k dr a ta nam řekla,ze to je vyrazka.V puse afty zmizi sami a na ty pupinky davat zirtek a radeji at je doma.Ted uz to ma dobre a dnes frcela do skolky : )
17. říj v 09:25  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lichtakova dobry den, oba moji kluci 2 a 4 to prodelavaji, je to hruza :frowning2: v noci rvou :frowning2: uz to mame nastesti 3 a4. Den..ale jsem v 18tt, nemuze me to nejak ohrozit ne? Kdybych to chytla?
3. lis v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@macekv ahoj, zeptej se svého gynekologa. Dospělý to chytne vyjímečně, ale rizikové je to hlavně do třetího měsíce, kdy se utváří orgány. Myslela jsem si, že jsou nebezpečné jenom zarděnky a neštovice, ale prý jsou rizikové všechny tyto virové kožní nemoce.
3. lis v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Malej to měl před měsícem,opary po celé pusince,afty uvnitř a pupínky na nozickach a rucickach.Antibiotika se na to nedávají,dostali jsme mast herpesin a dávala jsem lactobacilky.První dvě noci byli hrozný,vůbec jsme nespala,ale potom se to začalo lepsit :slight_smile: Akorát to potom chytnul i manžel,takže jsem doma měla dvě děti :D :D
3. lis v 07:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@macekv tezko rict-zkuste se zeptat pediatra nebo az pujdete na kontrolu na gynekologii,ja jsem byla taky tehotna a syn je v poradku. Ale viry pres placentu prochazeji,takze Vam nereknu na 100%,ze je to ok. Ted me napada,ze je tady maminka,myslim,ze ma nick janyschka,to je gynekozka a dost tady radi :slight_smile:,zkusila bych napsal ji. Preju,at jste brzy vsichni fit.
3. lis v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@macekv teď mě tak napadá, že 18tt je už dost dlouho, myslím, že už miminko má všechno vytvořené...určitě to bude ok.
3. lis v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dagina ahoj ja to zrovna take chytla a je to vysoce infekcni a doktorka rekla ze do 10dnu to odezni pisou to i na netu...me se udelal puchejt na rtu,pipinky na chodidlech a pupinky a 4puchejre na rukach a svedi to jak blazen snad to brzy odezni a jeste do toho sem brala antibiotika a tam maji napsany jako nezadouci ucinky pupinky i s puchejrky takze bry.....
19. lis ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@macekv Já si myslím, že u Tebe už dobrý v tom 18tt. U mě to mělo za následek potrat.... Ale byla jsem úplně na začátku, takže buď to bylo i proděláním téhle nemoci, protože malej to teda odstonal se 4 dny 40 a nebo to bylo špatná genetika a tohle asi taky nepřispělo k situaci....
19. lis v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Honzíkovi už slezl první nehet na ruce a další tři jsou na cestě :frowning2:
19. lis v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@nerreidda Kubíkovi slezly 4 prsty na rukách a 3 na nohách..... Prostě tahle nemoc je teda pěknej šmejd!!!!!
19. lis ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
19. lis ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenihuhu nam mudr. na zo svedeni poradila Fenistil kapky... Jinak jedne dcerce po 2 mesicich od prodelani teto nemoci hrozne moc ztvrdly nehty u palcu na noze a druhe se dost oloupala kuze z meziprstu na jedne noze... Je to hnus :frowning2:
19. lis ve 23:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No malá to křidélka více jak před 2 měsíci a slezla ji teď dva nehty.. Tak se nelekejte..
20. lis v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosnickah no ja se ptala v lekarne co na to a ta mi dala tekuty pudr a fakt mi to z 70% zmizelo a uz to nesvedi a ze sem mela na rukou 4vetsi puchyrky a na hornim rtu tak uz tam mam jen tmavsi fleky tak snad to za chvilku zmizi
20. lis ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek