Vřídek na tvářičce dítěte. Máte podobnou zkušenost?

adelinka3
1. čer 2009

Holky, zdravím 🙂 Naší malé se cca 3 měsíce zpátky udělal na tvářičce uhřík, nějak jsme tomu nevěnovali pozornost, měla už něco podobného na temýnku a samo to zmizelo, malá se dost potí, tak jsme si říkali, že to má asi z toho. jenomže...po 3 týdnech jsem s tím šla k dětské doktorce at se na to podívá a ta nás poslala na plastickou chirurgii, že se to asi bude muset vyříznout a u tak malého mimča máme teda počítat s plnou narkozou(je nám 8 měsíců).Nedalo mi to a zašla jsem ještě ke kožní doktorce, která tak radikální řešení zatím zamítla s tím, že nám napsala antibiotikovou mast. Ta nám nezabrala a po 3 týdnech nám nasadila kortikoidovou mastičku, vím že to je svinstvo, ale když já se tak bráním tomu řezání a narkoze...průšvih je, že nám ani toto nezabírá, je to víc zarudlé, sice to vystouplo jakoby napovrch, ale bohužel už jsme bezradní, vypadá to, že se tomu zákroku asi stejně nevyhneme 😢 teď si vyčítám, že jsem tu bílou špičku měla třeba hned odškrábnout...máte některá zkušenost s něčím podobným? Diky.A.

pavlina05
1. čer 2009

JAk velký je to vřídek? 😒 Není to jen milie? to je děsný hned řezat!!! 😠

lenka_da
1. čer 2009

prepanajana! skus ist este za inym lekarom, nech to posudi niekto dalsi...

adelinka3
autor
2. čer 2009

Ahojky, milie to není, vypadá to fakt jako klasický uher, jen už větší a bez té špičky... 😢 Zkusím to vyfotit, jak se mi malá probudí.

mousunek
2. čer 2009

Ahoj adel... ja tedy nevim, ale neni li to zivot ohrozujici tak bych takhle male ditko pod narkozu zbytecne nedavala, pokud je to nejaky zrajici vridech zkus prikladat teple obklady aby to dozralo a samo prasklo a odloucilo se teple obklady se davaji i na jecne zrno a na veskere podobne

adelinka3
autor
2. čer 2009

Mousunek, díky za radu, zkusím obklady, zkusím všechno...

mousunek
2. čer 2009

a asi bych nedavala na to mistecko zadnou kosmetiku at se to nezanasi vic proste tepl,e oblklady a nechat vetrat

lenka_da
2. čer 2009

mousunek, suhlasim

petra.vavra
3. čer 2009

zkus Imacort- nám vždycky pomůže, když se objeví nějaká vyrážka, stačí jednou namazat