• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrozená srdeční vada, máte stejný problém?

18. září 2012 
Ahoj holky,
naši holčičce Martince ve 3 týdnech zjistili vrozenou srdeční vadu-máme 3mm dírku mezi komorami.nemáte některá stejný problém? to víte,jsme z toho celí zdrclí a špatní...doktor nám nasadil Digoxin,prý na posílení srdíčka, musíme pečlivě hlídat váhu a prospívání a na kontrolu jdeme za 14 dní...jak jste to prožívaly vy? uzavřelo se vám to časem,nebo jste museli podstoupit operaci?moc děkuji za vaše zkušenost...
29. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka záleží co ti řekl dr, ale já mám něco málo o srdečních vadach miminek načteno a řekla bych že 3mm jsou "dobrý", řekla bych že z toho časem "vyroste" :slight_smile: nám ve 4 týdnech diagnostikovali těžkou srdeční vadu, měl celkem 3 problemy, ale jeden z nich byl taky komorovy defekt ale nějakých 7mm. Operovany byl 4 dny na to. Jinak tady na konikovi je téma děti s diagnozou srdíčka, je nás tam hodně srdickovych maminek, kdyby ses chtěla ještě něco zeptat. Jinak držím palce ať je průběh co nejhladsi.
11. srp 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka nevěš hlavu. Syn má to stejný, ale okolo 5mm. Není to nic dramatickýho a životu nebezpečný. Chodíme jednou ročně na přeměření. Operace nutná není, ale kdyby z něj byl přece jenom olympijonik, tak se to pak řeší malilinkatým řezem v oblasti třísel kde tepnou povedou do srdce takovej malej špuntík, kterým dírku ucpou. Opravdu se zbytečně nestresuj a užívej si radosti s malou :wink:
11. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lamarika
@misa84
holky,moc díky...zítra jdeme na kontrolu,tak uvidíme,co nám dr. řekne...i vy se držte...
13. srp 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje holka byla ve trech letech na zakroku a ted ji je 11 a uz je jako ostatni akorad zavodnikem nebude. nesmi vrcholove sporty jen rekreacne. a delaj to jedine v Praze a tam jsme byli jsou to nejlepsi doktori. :slight_smile:
18. zář 2012 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek