• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrozené chybění‚ atrézie a stenóza konečníku

4. července 2017 
autor
@podpra
@terysek89 zdravím vás, jak píše @hojda, přestěhovali jsme se na FB stránku, odkaz zde - https://www.facebook.com/groups/776981932405091/
11. říj 2016 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Dekuji,uz jsem poslala zadost... Facebook pro me bude urcite lepsi :slight_smile: Tady se v tom vubec nevyznam :frowning2:
12. říj 2016 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mám synka, ale s diagnózou Hirschprungovu nemoc. A taky zkušenost s chybenim konečníku s ideálním koncem :slight_smile: Směla bych taky poprosit o přístupy?? Malý bude operovaných v Brně, tak jsem chtěla zjistit i zkušenosti maminek.Moc děkuji!!Bohužel zadnou diskusi primo o Hirschprungovi jsem nenašla, ale jsme na tom podobne
12. říj 2016 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terysek89
@zuuuzab odklikla jsem vas uz i na FB :slight_smile:
12. říj 2016 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi prosím o potvrzení do skupinky na fb děkuji
25. říj 2016 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,odesilala jsem vam zadost o vstup do skupiny na fb,mam petimesicni holcicku s diagnozou Q420, jiz po operaci.Rada bych se dozvedela co nas ted ceka :slight_smile:
22. lis 2016 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim vas co je presne diagnoza Q420? ja zijem v ITA a nic mi to nehovori. dakujem.
2. pro 2016 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás, prosím má někdo informaci o tom zda je toto onemocnění dědičné??
18. led ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mark86 Jsme přestěhované na facebooku - uzavřená skupina se stejným jménem, sem už skoro nikdo nechodí.
18. led ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
POZOR VŠEM NOVÝM MAMINKÁM - jsme přestěhované na Facebooku - uzavřená skupina se stejným názvem o přístup musíte požádat přímo na Facebooku.
18. led ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,máme to stejně. Musí se to vždy řešit operativně? Naše holčička pětiměsíční nemá žádný komplikace ani problémy. Po prvním vyšetření a ultrazvuku vše dobrý. Teď jsme byli znova a některým věcem nerozumím. Nemám facebook,najde se někdo, kdo mi to pomůže osvětlit,dík
20. led v 08:45  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, mám chlapečka s Hirschprungovou nemocí, můžu také mezi vás?
23. led ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucipa ahoj, mám chlapecka s hirschprungem, mám i článek na blogu, klidně napiš do sz...
26. led ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní důvody”
11. únor ve 22:49 • luu21
Ahojte mame diagnostikovanu stenozu funguje este tato skupina?? Chcela by spm vas poprosit o info. Ideme s malym na operaciu ma 5mes. Ako ta operacia prebieha? Dakujem
18. únor v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jmaty dobrý den můžu se prosím zeptat jak je vaše dcera na tom dnes?Máme stejný problém a 21.3 nás čeká stejná operace a bude nás též operovat MUDr. Rouskova a prof.Škába.Strašně se bojím jak to zvládneme.Hlavně po operaci bolest atd.:persevere:děkuji moc Petra Soukupová
9. bře v 11:46  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@didka007 ahoj aj my mame stenozu tatial neoperovali prosim ako ste dnes na tom?
9. bře ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@didka007 dobrý den přidejte se ke skupině na facebuku :wink:úplně stejný název jako tady:wink:jsou tam úžasné maminky a se vším poradí:slight_smile:
10. bře ve 12:40  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
POZOR VŠEM NOVÝM MAMINKÁM - jsme přestěhované na Facebooku - uzavřená skupina se stejným názvem o přístup musíte požádat přímo na Facebooku.
10. bře ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosím, můžete mě přihlásit na fb. Díky, zrovna aktuálně řešíme klystýr u tříleťáka a potřebuji praktické rady těch, co to dělají...nějak si to technicky neumím představit. Přijeli jsme z kontroly a jelikož se nevyprazdnuje bez laktulozy, máme opět začít dělat klystýry. Jako miminku to šlo, ale ted v tomto věku nevím nevím...budu ráda za jakékoliv praktické rady ;) díky moc
17. čer v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, pročítám si zde diskuzi, sice je staršího data, ale třeba mně někdo odpoví. Jsem v 27.týdnu těhotenství a při II.scereeningovem vyšetření bylo dcerce zjištěno, že ve střevě před konečníkem má malé množství nějaké tekutiny. Ta se nevstřebává, je tam pořád a naštěstí ani nepřibývá, je jí tam hruba půl centimetru. Chci se zeptat, zda-li jste měla některá taky tento problém v těhotenství?Narodilo se vám zdravé miminko nebo byly nějaké zdravotní komplikace?Mám z toho docela obavy, ale na druhou stranu mně gynekolog uklidňuje, že to může zmizet kdykoliv ještě v těhotenství a nebo po porodu. Celkově jsem z toho taková špatná, co nás čeká. Doma už jednu dcerku mám (zdravou), tak se modlim, ať ta druhá je také v pořádku. Moc děkuji za jakékoliv odezvy na můj příspěvek. Šárka
4. črc ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek