Vykašlávání u 1,5 ročního dítěte. Poraďte

bajunka
24. pro 2009

Moc prosím o radu, už jsem zoufalá.Ninuš už je 7týdnů nachlazená, střdáme různe kapky do nosu, sirupy ted naposledy to byl stodal bez efektu, už umí smrkat sama, ale stale jěště odsávám, protože už má červenej nosánek...trochu se to zlepšilo jen ty noci to prostě chytne záchvat kašle až z toho pláče a já nevím jak ji pomoctv úterý jsme byli na prohlídce a doktorka nam předepsala kapky do nosu na chronické nachlazení Pamycon a po nich se to jen zhoršilo, mala zas víc kašle i přes den a z nosu ji teče v jednom kuse a to co měla v noci bylo šílený hodinový záchvat slzičky bylo mi jí tak líto.
Koukám na netu a tam jsou furt jen leky na tlumení suchého kašle neb při vlhkém kašli na vykašlavání...ale do pytle jak má málé děcko ty hleny vykašlat ona to prostě neumí vyplivnout, slyším jak to v ní bublá jen to vyplivnou a to ji nejde, těď tu vedle mě chrochtá....jako zvlhčujeme vzduch má vlhké prostěladlo přes postýlku suším v ložnici prádlo.....ale nic.

fajn
24. pro 2009

bajunko zkus udělat to že nakrájíš cibulu na kostičky přidej med nebo cukr a nech až to pustí šťávu a to ji dávej třeba 4x denně. Na noc bych ji udělala (zní to asi blbě ale mám to od dětské doktorky) zábal ze špeku ,špek takovej co se dává do salátu nahřeješ třeba v mikrovlnce dáš na prsa a zabalíš do plíny nebo osušky a necháš do rána . Ji se to promastí a uvidíš jak to půjde ven

bajunka
autor
24. pro 2009

díky vyzkouším, já si jen nevím poradit s tím vykašláváním, jak to jako dostanu,ven ona to z toho krku prost nevyplivne,ale polkne nebo já nevím co s tím?

fajn
24. pro 2009

naše malá to taky polkne,pak se ztoho někdy poblije nebo to potom prostě vyserendí