Vyndání nosní mandle v Modřanech. Máte zkušenost?

katuska85
2. črc 2011

Maminky,dcerku čeká vyndání nosní mandle.Máte prosím někdo zkušenost s lejsrem v Modřanech?Prý to vyjde asi na 4000Kč ale zákrok mnohem šetrnější než klasicky,propouští ještě tentýž den a hlavně můžu být s dítětem při "uspávání" do narkozy...Je to tak?Byly jste tam některá?

berenika39
2. črc 2011

ahoj, zatím jsem s nimi komunikovala jen mailem, petr půjde zřejmě v září, takže zatím zkušenost jen elektronická, ale jsou vstřícní, odpověď hned, zřejmě ho tam objednám. p.s. stojí to 5000,-, a to ještě psali "cca". Ale je to tam o klidu, soukromí, pokoj na dospání jen pro sebe, ráda bych se vyhnula nemocničním fabrikám, pokud je to možné....

katuska85
autor
3. črc 2011

@berenika39 díky.Přesně jak píšeš,o těch nemocničních fabrikách.Taky jsem slyšela že přístup personálu je tam uplně o něčem jiném.A co že až v září?To jsou tak dlouhé objednací lhůty?Nebo to chceš nechat až po létě?

berenika39
3. črc 2011

@katuska85 minulý týden mi psali, že pokud bychom se objednali teď, mají místo přelom srpna a září. jdu s petrem na tříletou v polovině srpna, tak to s pediatrem doladíme a objednám ho.