• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysoká sedimentace po angíně

Ahoj, máme vysokou sedimku :angry: po angíně, jdeme na krev vždy 3x :rolling_eyes: ....někdo mi říkal, že na snížení pomůže vitaminC....nemáte někdo radu, jak na vysokou sedimentaci??? díky :grinning:
24. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: sedimentace klesne,až v těle nebude zánět,takže pořádně doléčit angínu
4. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
obnovuji toto téma...
jak dlouho po angíně a řádného dovyužívání ATB měly vaše děti zvýšenou sedimentaci?
12. pro 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo z vašich dětí neměl angínu? :slight_smile:
12. pro 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera angínu měla, ale po dobrání ATB jí nikdy krev nebrali´ :unamused: Vlastně nikdy po dobrání antibiotik, to je nějaké pravidlo, kdy se sedimentace zjišťuje nebo ne ?
12. pro 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, kdy se bere krev na sed,, vím jen , že naše dr. bere krev pokaždé po angíně. Já měla angínu někdy vloni a moje obvoďačka mi pak také brala krev.
12. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka11 tak to by mne taky zajímalo, podle čeho to berou, nám nebere nikdy :unamused:
13. pro 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po angíně se zpravidla krev bere,aby se zjistilo, zda je člověk už doléčený nebo ne.
13. pro 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leryl
a jak je to se zvýšenou sedimentací po angíně, nevíš?
14. pro 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julka11 je to známka, že v těle ještě doznívá zánět, tělo ještě není uplně v pořádku
14. pro 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám vyšší sedimku hrozně dlouho, a to jen kvůli nedořešeným zubům...takže angína a poangínový stav je úplná normálka. To spadne, až dozní zánět...a říká se, že sedimka se upravuje na rozdíl od parametrů v krevním obraze dost dlouho.
23. led 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek