Zánět dutin u dětí, prosím o každou zkušenost

keba
18. pro 2013

Dobrý den...trápíme se s dcerkou 5 let zánětem dutin...už má druhé antibiotika po sobě..první nezabrali....stále večer kašle a není dobrá a to má za dva dny končit lečbu antibiotiky......prosím o každou zkušenost a vaše poznatky s léčbou této nemoci........

renca_hanych
18. pro 2013

@keba já na to trpívám, vždy na podzim se změnou počasí 😒 , nedávno jsem měla atb (nějaká při kojení, název už si nepamatuju) jelikož mi z dutin ještě vznikl zánět Eustachovy trubice, bylo to nepříjemné. co zkusit horské sluníčko? napařit dutiny silným odvarem z heřmánku, šalvěje? pak teda dát čepici, dávat čepici i na noc a prostě nesmí prochladnout nebo ji ofouknout.....já osobně vím že jsem náchylná na průvan a chlad takže pořád nosím čepice. to mě moc mrzí že malá trpí, je to hodně nepříjmemné! víc asi neporadím 😔

uztotakbude
18. pro 2013

@renca_hanych Naprostý souhlas a úplně stejné zkušenosti!

keba
autor
18. pro 2013

Díky..holky a náhodou nevíte zda se dělá to drátkování nebo punkce i dětem...zítra jdeme na kontr. a bojím se aby jí to před svátky ještě nechtěl dělat.........nebo vlastně jak se pak takový zánět dutin lečí?když nezabírají ty antibiotika.....???