• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zánět močových cest/ledvin u kojence. Máte s tím zkušenost?

13. prosince 2015 
Takže moč v pořádku, a kontrola až zase v roce :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa - gratulace :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poznáte na vašich dětech když mají IMC? Kryštůfek to měl ve 4 týdnech tak vůbec nevím podle čeho to soudit...My měli minulý týden teplotku 37,8 a pak už jen 37, 1-3, ale nesli jsme radši dr. moc, tak dnes bude sediment a zítra snad z kultivace, tak se bojím. Je takový plakavý brouček a hrozně neklidně spinká.
Vrací se to vašim prckům nebo to prodělali jen jednorázově ? My ho měli 2x ale hned za sebou ... a pak půl roku nic, tak snad to bude dál ok a má to třeba od zoubků ( které nejsou vidět:( )
18. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander A malinkých miminek, to poznáš jen podle horečky, a pak následně kontrola moči. Až když ti je schopný říct co ho bolí je to většinou bolest v bedrech a tam kde jsou ledviny a pálení při čůrání. Jinak já vždyčky pokud se malému oběví horečky zkouším všechno mačkat jestli třeba nezabrečí..
18. kvě 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si jdeme k dr. pro sumetrolim:( má tam nějakou breberu:( ...chjoooo... broučínek můj, už tolik týdnů na atb a ted další:(. Ještě se nedostal pořádně z té střední virozy a ted zase tuto.
Holky látkujete někdo s tím, že má mimčo častěji IMC? Já mu je ted zase párkrát dala.
19. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@levander - teda :frowning2: ať je brzy zase lépe.

jak psala fifinka - poznali jsme pouze z horečky a pak kontrola moči.

nelátkuju, musím zaťukat, ale zatím Alice OK. Tak snad to byly jen takové epizody.
Jsem zvědavá až začneme eventuelně chodit zase plavat. :confounded:

23. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 Kdy vám řekli, že můžete znovu plavat? Nebo vám to zakázali úplně?
24. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám to nezakázali ale nedoporučili, ale chodit budeme až tak od dvou let, což si ještě počkáme. Dnes dobral atb tak jsem zvědavá co bude dál :confused:
24. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander No já riskovat nechci..nám řekli do roku..ale já si osobně myslím, že to byla ta novorozenská a že mi ho nakazali v nemocnici a že se to už nevrátí..každopádně osud pokoušet nebudu
24. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ffiinnkkaa my to měli také v novorozeneckém věku a ted se to asi vrátilo ale riskovat také nebudu. Fakt to za to nestojí. Napustím mu doma bazének a bude :wink:
24. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander My v pěti týdnech..nakazili ho tam i ta inkubační doba odpovídá..a jakmila jsme byli v nemocnici týden..za dva dny jsem se tam opět vrátili..to zase chytl vir..a odkuď asi když nikde jidne jsem nebyli :frowning2: vážně sterilní prostředí
24. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ffiinnkkaa my tam šli a ještě mu pět týdnů ani nebylo, myslíš že to bylo z porodnice? no je pravda, že to je tři týdny co jsme byli na infekčním .... :angry:
24. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Já si to prostě myslím i jedna sestra z dětského klidně přiznala, že je to možná a že by se nedivila kdybych to měla odtamtuď..oni se s těma miminkama nemazlí..jak je třeba vezou na ledviny..tak jsou v jednom tom vozítku čtyři miminka dána na sobě..jak jsem to jednou viděla..bylo i jenou úplně obličejem přilepené na tom skle děs :angry:
24. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ffiinnkkaa no možné to je. my teda máme dilataci ledv. pánviček vrozenou, hned v porodnici byl na sonu apod. ale je to náhoda, že se to vrátilo ted, když byl zase v nemocnici:(
24. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa - no zatím do další kontroly, kterou máme v říjnu.
Ale kdyby nám to povolili, tak asi na zimu s ní začínat nebudu, spíš bych to viděla na to jaro, když budeme moc.
24. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 tak to v říjnu máme taky kontrolu protože to bude kontrola v jednom roce :slight_smile:
4. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zase horečka 40 - CRP zatím "jen" 70, zítra jdeme na komplet testy.
Doufám, že to je jen nějaké nachlazení :unamused:
27. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 určitě dej pak vědět, já si pořídila ty papírky na moč a hned jak je horečka tak to testuje ať je klid
28. čer 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa - tak testy ještě nejsou, ale vypadá to, že to tentokrát ty ledviny naštěstí nejsou :slight_smile: dostala dneska ráno ještě průjem, takže to spíš vypadá na nějakou střevní virozu nebo tak něco. Což je ta lepší varianta :slight_smile:
Zítra snad budeme vědět více.
28. čer 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 držím pěsti
28. čer 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa - děkujem :slight_smile:
28. čer 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa - dobrá zpráva, ty ledviny to nejsou. Nějaká viroza to vypadá, prý to teď řádí.
akorát teda jí to tak rozhodilo, že zase přestala jíst a strašně se vzteká :unamused:
1. črc 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 tak ony ty děti moc nejí když jsou nemocné..brzké uzdravení
1. črc 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa - no my s tím jídlem bojujeme pořád :unamused: poslední týden teď konečně začala jíst a hned do toho tohle :angry: takže zase od začátku....ale hlavně že je v pořádku :slight_smile:
1. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 a kolik je optimální hodnota CRP?
3. črc 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa - 0 :slight_smile:
6. črc 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 Nic, že? Že jsi psala crp jen 70
7. črc 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vám se na těch testovacích papírkách ukáže že tam něco mají? Já ted měla papírek čistý, jen zvýšené PH a samozřejmě IMC měl....???
7. črc 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander No pokud už se tam něco zobrazí tak už to není úplně v pořádku.
7. črc 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa - no psala jsem "jen", protože když měla ten zánět, tak měla přes 120 :slight_smile: takže těch 70 bylo celkem v pohodě :slight_smile:

@levander - já ty papírky nemám, běhám k dr.
8. črc 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek