Zánět pinďoura. Co vám pomohlo?

ocicka
24. lis 2009

Rada bych se zeptala co vam pomon´hlo pri zanetu pindoura..Prcek ho ma a driv mu vzdy do druheho dne pomohlo ho vymzvat a mazat framykoinem ale ted ne..Curat muze a mel zanet driv horsi tak porad vaham jetli mam skocit za doktorkou nebo ne..Ale zase driv se to vzdy zlepsilo do dalsiho dne a ted je to stejny..

jakoubka
24. lis 2009

zkus odvar z heřmánku a om ývat mu ho tím 😉
I když za konzultaci s doktorkou taky nic nedáš 😉

boobinka
24. lis 2009

ocicko a je zarudly nebo ma puchyrky?
Take to muze byt zanet predkozkoveho vaku zpusobeny zanasenim kapek moci a necistot do vaku.
Kazdopadne je lepsi jit k dr, aby se zanet nedostal do mocoveho ustroji.
Jinak si myslim, ze borovou vodou nic nezkazite...

ocicka
autor
24. lis 2009

Je zarudly a jako kdyz otekly..Uz to jednou mel a davalia jsem na to prave framykoin a myla v hermanku a hypermanganu.Ale prave ze to zabralo do druheho dne a ted to ma porad.Pro ten hypermangan jsem ted byla v lekarnea rikali ze je lepsi nez hermanek..No ted uz mu z toho zacal vytekat trochu hnis tak jen nevim jestli to je dobre nebo ne.. ☹

boobinka
24. lis 2009

ocicko, bezte radeji k dr. inak hermanek i ten hypermangan je take dobry...
framikoin bych na to nedavala, je to antibiotikova mast...

anta
24. lis 2009

Letěla bych k dr. a neradila bych se tady, my to nemůžeme moc posoudit. Raději pro klid duše bych šla k dr., abys ještě nedostala sprdunk 😉

kulimka
24. lis 2009

Nám doktor poradil framykoin a pomohl. Ale raději s ním zajdi, může ho to začít i bolet, malý při čůrání dost plakal.
Měl to jen jeden den a to když mu mudr stahoval předkožku.

luuciee83
24. lis 2009

Matýsek s tím měl problém, když mu byl rok a půl... tenkrát vzala dr. injekční stříkačku, nabrala do ní borovou vodu a jako by mu jí vstříkla do pindíka - aby mu to vymyla - byli jsme na ko asi třikrát a vždy mu to udělala - doma jsme dávali jen obklady z borové vody - po každé vyčurání 😉 a tenkrát do týdne to bylo ok... jinak on měl pindíka také nateklého a na jeho věk "obrovského" ☹ a dokonce mu téměř zmodral 😢 chudinka - čurat mohl teda bez problémů - ale asi by to k dr. zajít chtělo - obzvlášť, když se to malému opakuje.

ocicka
autor
24. lis 2009

Ja vim, jen jsem si rikala ze v ramci toho ze to neni tak strasne jako minule a vse doma co mi rekli posledne mam tak to zkusim vylecit sama..Tak nic radeji tam skocim..Diky za odpovedi..

kutcher
24. lis 2009

No jo... framykoin je fajn, ale furt jsou to antibiotika a ty po nekake dobe prestanou na ty same bakterie pusobit ne? Urcite budou i jine antb masti nebo kapky.

soanpe
24. lis 2009

ježiši, co je to za rozum, radit se na Mk 😲 ? jdi k dr.zánět může prostoupit do močové trubice a dál
s atb opatrně,při častém používání ,přestávají fungovat