Zase se počůrává

evikmiluna8
8. dub 2018

Dobrý den, nevím jestli to sem patří
Mám skoro 3leteho syna a od té doby co začal chodit do školky přestal se počuravat jenže od tohohle čtvrtek pátek se začal zase počůrávat prvně sem si myslela že je podchlazený ale teď mě připadá jako kdyby najednou nechtěl nebo prostě se počůrá sem z toho nějaká špatná
Máte zkušenost že už to dítě umělo a najednou z ničeho nic začal zase počůrávat děkuji za odpověď

evikmiluna8
autor
8. dub 2018

PS :polibku mu splátky dávat už nechci

normalnimatka
8. dub 2018

:DDD splátky? ale možná by ho naučily!!! :D

dominikaromanova
8. dub 2018

@evikmiluna8, neublizuje mu tam někdo, některé z děti? Nebo nenastala nějaká velká změna u vás doma popr. v blízkém okolí? To by totiž mohly být důvody proč se začal zase pocuravat. Mimochodem napíšete kdy se pocurava, zda v noci nebo přes den. Dále neuvidíte jak dlouho již je bez pleny. Jen, ze když nastoupil do školky, to je dost veliky časový úsek. Mohl nastoupit v září, ale také na začátku dubna.

evikmiluna8
autor
9. dub 2018

Do školky nastoupil v únoru a stín že neuměl.chodit na nočník a to jako když mávne proužkem začal chodit na nočník až do tohohle čtvrtek pak se to zhoršilo a pořád se počůral.
Ale kdyby byl nějaký prochladnutý tak by čůral častěji si aspoň myslím tak nevim sem z toho nějaká špatná

2hanah
9. dub 2018

@evikmiluna8 V hlavičce to asi ještě není úplně dozrálé, ty nervové spoje, to je u kluků bohužel normální, řekla mi dětská mudr, že můžou mít pleny až do čtyř let. Můj syn ve třech nebyl ještě vůbec zralej na školku, skoro nemluvil a bez plen jsme byli teprve chvíli a přitom dcera je neměla v roce a půl, nemohla jsem ho tam dát a zaostalý není, už je školák, potřebují zkrátka svůj čas, jsou to malé děti. A u syna se mi to taky vracelo, byl bez plen a najednou počůraná postel 😩

2hanah
9. dub 2018

@2hanah koupila jsem pak nepromokavé prostěradlo na velkou postel, pokud není nějaký problém, tak s tím prostě nic neuděláte, jen čas.

anguly
9. dub 2018

My teď máme to samé... ale já mám vypozorované, že to má psychický... Když nastoupil do školky,... když nám umřel pes,... když se mu narodil bráška... Já mu vždy, když to trvalo několik dní a domlouvání nepomohlo,dávala Sedalii (homeo sirup na poruchy spánku a přechodnou nervozitu u dětí od 1 roku)... a přestalo to... 😉

ladyhacek
9. dub 2018

Syn je bez plen přes den od srpna - tedy necelých 2,5 roky > v září nastoupil - pleny měl na noc měl.
I přes dne se občas počůral - třeba ještě v říjnu? Opravdu už nevím, ale chvíli to trvalo. A v zimně se nám tkaé párktát stalo, že si učůrl.
Od ledna je i bez plen na noc - a byli tuším 4-5 nehod? Prostě občas se to stane - více se napije, nevzbudí se v čas. My ho tedy jendou budíme, a pak se většinou už budí sám, ale zrovna asi 3 dny zpátky se vzbudil a na nočník to už nestihl a vedle nočníku louže (chudák byl tak nešťastný 🙂) > nemusé to nic znamenat. Pokdu ty nehody jsou občasné - stane se, pro ditě je to pořád nové a zapomene se.
Pokud to rvá nějak déle a pravidleně za sebou může to být psychické a do dětské psychiky člověk těžko vidí. Mohl mu někdo ublížit, mohl i něco zahlédnou v TV a má strach. Pokud se plen zbavil ve školce tak třeba by chtěl být opět s vámi doma a má to spojené. Když nosil plínky byl doma s vámi?

gabrolo
10. dub 2018

Asi bych se pobavila s učitelkou ve školce, jestli se tam nějak nezměnila situace, jestli nemá s nějakým dítkem problém. bavila jsi se sním? Třeba ti řekne copak se mu děje ve školce, zkusila bych se ho zeptat.