Zítra nás čeká hospitalizace a zrovna nám rostou zoubky

zuzuza
30. bře 2014

Pekny den vsem,chtela bych se zeptat,zda byl nekdo s miminkem v nem8cnici v obdobi,kdy zrovna rostly zoubky...malemu je 8 mesicu a zitra nastupujeme na tydenni hospitalizaci a v utery ho ceka operaceboka. Jeden termin jsme uz zrusili z duvodu nem8ci a ted mu zrovna jak na potvoru rostou zuby. V noci rve a rve a to i pres to, ze jsem mu dala nurofenovy cipek. Neni to normalni plac,to je opravdu histeticky rev a budi se klidne i co hodinu nebo pul. Mam z pobytu uplne hruzu, moznanbudem na pokoji dokonce jeste s nekym, pokoje jsou prosklene, takze zadne odhlucneni. Mam strach,ze bude cele oddeleni vzhuru. Rikam si,ze za to nemuzu,ze n7c nenadelam,ale stejne....nemate nekdo zkusenost?dekuji za odpovedi.

speedygon
30. bře 2014

@zuzuza zavolala bych ještě dnes do nemocnice a konzultovala to s nimi...jenže operace být musí a zoubky mohou růst dlouho...spíš počítám, že mu dají něco víc zklidňujícího...

lv
30. bře 2014

Chudacek..ale zoubky můžou jít jeden po druhým a nebude mít pokoj do 2-2,5let..uvidis co řeknou ve špitále..

zuzuza
autor
30. bře 2014

Napadlo me,ze mu daji treba dithiaden, operaci prelozit nema cenu,pak zas muze byt nemocny,nebo dalsi zuby,ch jo...chudak zuby a jeste co hodinu vrtat se mu v oku:((

ivular
30. bře 2014

@zuzuza My jsme byli hospitalizovaní jen přes jednu noc, když synovi v 10. měsicích rostly zoubky. Bylo to náročné, ale pro mě byly daleko větší nervy to, jak dopadne vyšetření, takže jsem to nošení neustále plačícího syna ani moc nevnímala. Službu měla zrovna dost nepříjemná sestra, která na mě útočila, že vzbudíme celé oddělení 😝 Jenže co víc jsem mohla dělat než nosit, nosit, nosit? Taky jsem si tam uhnala zánět nervu na ruce, takže pak čekala operace i mě 😖

tarra27
30. bře 2014

@zuzuza nám když rostly zoubky, kombinovala jsem to, když to bylo akutní jednak gel a jednak paralen s nurofenem....a dělám to tak když byly holky nemocný a hodně brečely, byla fakt krize, s doktorem jsme byli domluveni, že kombinace paralen nurofen co 3 až 4 hodiny a byl brzy klid....bylo po bolesti. paralen můžeš dát za 6 hodiny, ale klidně za 3 hodiny po paralenu, můžeš dát nurofen.....někdo me tu ukamenuje, ale doktor to věděl, samozřejmě nenecháš dítě takhle tři dny, ale kldině podle potřeby dodržovat rozmezí...dítě se uklidní, nebolí ho to nebo určitě ne ttolik....

tady když jdete do nemocnice, tak bych se s nimi telefnicky domluvila.....záleží, zda je operace nutná...aby jsi nebyla vystresovaná ještě ty, to mimi nepomůže, naopak to ještě situaci zhorší....

tarra27
30. bře 2014

@ivular to jsou někdy srašné kačeny ty sestry...nesmíš se dát....bych se v klidu zeptala " a myslíte si, že já bych raději nespala? nebo že to dělám já nebo mimi schválně? zavolejte mi dokora - na to máš právo vždy a řekla bych mu, at mu dají neco od bolesti nikoliv na zklidnení a taky bych řekla lékaři, že pokud se sestra bude chovat takto, že si budu stěžovat...že to za 1. nedělám naschvál a že si to může odpustit.." a nechala bych si ho zavolat kldině ve 2h ráno....