Zlaté Hory, Edel - ozdravovna pro děti

vladenka11
12. dub 2016

Dobry den nevite jak je to kdyz jste na pokoji bez socialek kolik se plati kdyz si dovezete vlastni tv nebo nesmi byt dekuji moc

andelka
12. dub 2016

@vladenka11 no,zatím žádné zlepšení, z Edelu jsme jeli se zánětem průdušek, hned po návratu jsme valili k doktorce. Ale tak snad..my nemáme možnost někam jezdit,natož na dyl, ani do Beskyd, tak jsem ráda i za to.

vladenka11
autor
18. kvě 2016

dobry den tak co klaply vam ty metylovice

andelka
18. kvě 2016

@vladenka11 jj, klaply. Jedeme koncem srpna 🙂

vladenka11
autor
18. kvě 2016

tak to mate dobre a jake tam jsou poplatky plati se tam tak i za pokoje nebo je to zdarma mi jedeme koncem srpna zacatek zari do zlatych hor tak jsem zvedava jake to tam bude

andelka
18. kvě 2016

@vladenka11 nemělo by se doplacet nic.
Ve Zlatých jsme byli loni.

alex001
6. čer 2017

Ahoj holky, můžu se zeptat jak je to s rezervací pobytu? Dnes nám dal pediatr žádosti pro pojišťovnu. Mám volat nebo napsat email? A jaké druhy ubytování jsou tam k dispozici? Pojedu s dvojčaty kluci 5let.🙂

andelka
6. čer 2017

@alex001 obojí je možné,ale počítej s tím že termín bude podzim zima, možná ani se do konce roku nedostanete. Když jsme byli my,podávala jsem to v červnu a jeli jsme v lednu,díky tomu že to bylo v novém roce a prodloužili platnost. Jinak nebyla šance dostat do 6 měsíců termín.
Ubytování je buď se socialkou na pokoji nebo na patře. Za to první se doplácí.

alex001
6. čer 2017

Děkuji 🙂 a kolik se doplácí za tu sociálku na pokoji? Měli jste se soc.nebo bez? A jaké to tam je v zimě je tam co dělat zabaví se děti?

andelka
6. čer 2017

@alex001 ceny se trochu měnily tak nevím jistě,tehdy to bylo snad 150 na den,nevim. My jsme měli bez. I v zimě to šlo,měla jsem děti necelé 3 A 4,5, dopoledne jeskyně,já jezdila s nimi,jinak bych měla volno, odpoledne dilnicky, procházky, hřiště, sáňkování,jednou týdně diskotéka.. dalo se to. Jen hraní uvnitř nic moc.

alex001
23. srp 2017

Prosím o radu, co vše sebou vzít..... co budeme nutně potřebovat a bez čeho se neobejdeme.... Jedeme v září🙂

andreashey
6. pro 2017

Dobrý den, jedeme v únoru poprvé s dětmi (7+3,5let)do těchto lázní.Mohu se poprosit o rady a zkušenosti?Nevím co nás vude čekat a co hlavně vše zbalit.Mocinky děkuji předem.🙂

berus1000
11. led 2018

ahoj @andreashey třeba se potkáme. Já jedu s dětmi (7 a 2) koncem února, ještě nemáme přesný termín.

andreashey
1. únor 2018

@berus1000 tak to teda bude fajn,my jsme zbaleni,v očekávání co na nas bude čekat a zitra ráno vyjíždíme..🙂

berus1000
2. únor 2018

@andreashey tak snad jste v poho dorazili!!! Já tam mám teď kamarádku, tak mi dává tipy, co zabalit s sebou. Pokud na něco naraziš, že by bylo dobré, dej vědět. Jo a prý tam je teď super kolektiv. Jak v té nové, tak v té staré části 🙂

andreashey
6. únor 2018

berus1000,je to tady fajn ,ja jsem take v jizni budově,mame všude sníh což je super!!!! 🙂 kolektiv je fajn,jak se jmenuje kamaradka možná ze se s ni znám.

kaipirosca
23. říj 2018

Zdravím,čekám každým dnem pozvanku do lázní. Manžel za námi bude jezdit na víkend. Nemáte nějaké plány na vylet do okolí? Prý mužem o vikendu po snídani odjet a vrátit se na večeři. Je to pravda? A co okolí přes týden. Děti miluji vodu,vzala bych je někde na bazén nebo do cukrarny-dcerka tam bude slavit narozeniny. Dekuji

andelka
24. říj 2018

@kaipirosca jo,víkendy jsou poměrně volné. Hodně se jezdilo do Polska,tam je i akvapark. Jinak my jsme jeli třeba do Jeseníku. Pokud budete mít auto,tak program najdete. Cukrárna je přímo v Horách na náměstí. Jinak pokud v týdnu auto nebudeš mít,tak jsou možnosti omezené. Autobusy skoro nikam nejezdí.

andelka
24. říj 2018

A pokud se nic nezměnilo,tak manžel nebude smet na pokoj, návštěvy bývaly jen v recepci. Takže poreste ubytování. Můj manžel býval ubytovaný v penzionu na náměstí vždy ze soboty na neděli.

kaipirosca
24. říj 2018

Děkuji za odpoved. Manžel není náročný. Jednu noc v ubytovně zvládne-přijede v sobotu ráno. A do té cukrárny nebo na náměstí se přes týden může? Tchýně byla před x lety v lázních s manželem a prý je kontrolovali zda nejsou ve meste. Museli chodit jen po lese.

andelka
24. říj 2018

@kaipirosca jasně může kamkoliv. Já jsem tam byla v lednu 2015, s malými dětmi. Takže dopoledne jsme chodili do jeskyně. Po obědě byl polední klid,někdy spali někdy ne,odpoledne byly dilnicky,nebo volný program. My jsme chodili různě po obchodech,protože i když jídlo bylo bezva,musela jsem občas dokoupit něco,tak jsme chodili třeba 2-3x týdně pro džus, mlíko, jogurty třeba. Nebo na náměstí jsme chodili,ke kostelu. Kousek od léčebny bylo u cesty hřiště. Šli jsme se třeba i podívat na nádraží ( vlak jezdí jen do Mikulovic,snad 3x za den, úplně minimálně,ale byla to pěkná dobrodružná procházka) , nebo jsme šli na sjezdovku,když napadl sníh. U léčebny přímo je lesík, hřiště a venkovní posilovna. Když bylo škaredě,mohli jsme si půjčit klíče od tělocvičny a být s dětmi tam. Taky jsem jednou byla ve vířivce,ta se platí a musíš si ji objednat. Ale též to bylo fajn ( mladší se bál hluku,trysek,tak proto jsme byli jen jednou).

andelka
24. říj 2018

Jako Zlaté Hory jsou poměrně díra. Ale o víkendu když máš auto,dají se dělat výlety a to je pak fajn. My jsme neměli,takže jsem po 3 týdnech měla slušnou ponorku,tak mě na poslední dny vystřídal manžel.
Příští rok bych chtěla kluky poslat zas asi tam,že už to tam znají trochu. Už musí jet sami.

jancaluky
28. říj 2018

Ahoj holky 🙂 můžu se zeptat nejedete některá v lednu do zlatých hor Eden? Jedu tam že synem 2 roky 🙂 chtěli jsme v létě ale místa už sou v rezervaci :D