• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvýšená hladina cukru v krvi u batolete

Milé maminky, ráda bych věděla, jestli i někdy Vašim dětem vyšly tyto výsledky. Včera jsem byla s dcerkou na odběrech kvůli štítné žláze (mám poruchu št. žlázy a dr. chtěla mít jistotu, jestli ji Verunka nezdědila) a všechny výsledky vyšly dobře - kr. obraz, játra, ledviny a i tu štítku má v pořádku. Ale vyšla jí zvýšená hladina cukru v krvi. Nevím, jestli se tím znepokojovat nebo ne. Chtěla bych říct, že jsem jednou z matek, která dítku nedopřává tuny sladkostí a proto mě to zaráží. Jediné, co mě napadá je to, že pije pouze dětský granulovaný čaj. Jiný mi nechce, zkoušela jsem to stokrát - bez výsledku. Raději nebude pít vůbec než aby pila hořký čaj, byť ovocný nebo vodu. No a protože ráno před odběrem měla mít čaj, tak vypila 200ml toho sladkého čaje :frowning2:(( Myslíte, že tohle může ovlivnit výsledky? Mám kolem sebe hodně maminek, co cpou děti bonbónkama, lízátkama a těmihle hnusy a s cukrem problémy nemají (nebo o tom neví...) a Verunka, která má jednou za uherskej rok lízátko má zvýšený cukr :frowning2: Děkuji moc za odpovědi.
1. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik24 granulovany je sladka bomba, tieto hodnoty cukru by som vobec nebrala v uvahu, vysetrenie nemalo zmysel, mala mohla pit akurat vodu alebo caj bez cukru aby to malo vypovednu hodnotu
1. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik24 ahoj, chcem sa opytat, ako ste dopadli s tym cukrom. Mojej malej som merala rano cukor, tiez vypila predtym granulovany caj, asi 2dcl a mala vysoky
22. únor 2014 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuzu8655 Ahojky, nedělej si z toho hlavu, Verunce tenkrát brali krev ještě jednou, den předtím a ráno před odběrem pila jen hořký čaj a vodu a cukr měla v pohodě. Když jsem se o tom granulovaném čaji zmínila doktroce, říkala, že ten by se pít před odběrem rozhodně pít neměl (a ani jindy moc ne), že to hodně zkresluje výsledky.
22. únor 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzik24 no videla bych to na ten cajik, to je sladky jak hrom a po vypiti ten cukr obvykle vyleti a spali se az za nejakou hodku.
22. únor 2014 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek