12letý syn trpí opakujícími se bolestmi žaludku

terez33
9. říj 2013

Dobrý den všem, chci se zeptat,jestli se některá z vás setkala s něčím podobným.
Můj 12tiletý syn trpí opakovanými bolestmi žaludku,už jsme absolvovali kopu vyšetřeních (krev,moč,stolice ultrazvuk atd-krom gastra) a stále mu nic nenašli. Bolest vždy začne velkými křečemi až dostane průjem a pak zimnici. Pokaždé mi ho vrátí ze školy domů....tyhle bolesti už trvají rok,vždy v intervalech a začali po operaci tříselné kýly. Jsem z toho zoufalá a nejen já:(. Prosím setkala se některá z vás s něčím podobným? Budu ráda za každou radu,děkuji všem moc!!!

llluckaaa
9. říj 2013

Zkoumali jste, jestli to nemá souvislost s některými potravinami? A proč jste nešli na gastro? Asi bych tam šla taky.

dana3262
9. říj 2013

Nebo je to psychické. Ja mívám stavy jako tras, zimnice, křeče, silny pocit na zvraceni a prujem. Vzdycky me to totálně vyčerpá.

tulikiss
9. říj 2013

to co popisujes jednou, dvakrat do mecise mam. u me je to z duvodu potravinove alergie...nemuzu nejist to na co jsem alergicka, protoze bych jedla jenom kure s ryzi 😖

leni78
9. říj 2013

Dano nic proti, verim Ti, ale ja si myslim, ze kdyz doktoři neví cim to je, tak je to psychické. To ne, pokud to navazuje na tu operaci, tak bych trvala na veškerých vysetrenich. Možná najít nějakého opravdového odborníka, dětského chirurga a pořádně to s ním probrat. Pokud by to pokračovalo tak ať kluka pořádně prohlidnou, ať ho klidně znovu otevřou a podívají se, jestli někde nenechali neco v břiše, to přeci neni možné, takhle trpět a ze mu nic neni.

andy80
9. říj 2013

Alergie na lepek?

zamilovanadonej
10. říj 2013

Mně v tomhle věku diagnostikovali helikobaktera, příznaky byly obdobné....Jedině gastro ukáže...a když tam nic, bude to patrně psychického rázu.

pampalin
10. říj 2013

Nechci být nějak netaktní, ale co zkusit psychologa? Může mít nějaký psychosomatický problém, ne?

luthien.k
10. říj 2013

Já bych vyloučila nějaký problém v gastro oblasti (určitě doporučuju navštívit gastroenterologa), taky se tak může projevovat třeba histaminová intolerance a pokud by se nic nepotvrdilo, tak bych nejspíš navštívila lékaře psychosomatické medicíny.