17měsíčnímu synovi se stále vrací průjem

teriszek
4. črc 2014

Prosím o radu sem už zoufalá.☹Malý 17 měsíců má už 3 mesice vracející se průjem.Veškeré stery negativní.Dr říkala vysadit mléko a mléčné výrobky a dieta.Vše dodržuji a stejně máme tak týden klid a pak se vrátí.Probiotika užívá Kazdy den 3 krát.Mate stim některá zkusenosti??

ivonapop
4. črc 2014

Ahoj! Já bych zašla k nějakému gastroenterologovi. Může to být cokoliv, ale na intoleranci laktózy to nevypadá, když si vysadila mléčné a dávám mu ta probiotika. Mohlo by se také totiž jednat o alergii na lepek, nebo i celiakii, nebo o alergii na vejce. To je těžké posoudit takto virtuálně. Ale zeptám se, jde jeho stolice normálně spláchnout?

teriszek
autor
5. črc 2014

Máme ještě pleny na nocnik nechce a stolice je většinou tekutá nebo kasovita.No a mohu tam jít sama?? Nevím zda me dr napíše nějaké doporučení.dekuju

berynka
5. črc 2014

@teriszek já bych vysadila ty probiotika, dcera po nich kadila jak zjednaná 😝 🙄

pavlapl
5. črc 2014

já bych taky vysadila probiotika můj syn má po nich taky průjem. Stačí aby vypil Actimel nebo kefír a už je to řídké.

mafeska
5. črc 2014

@teriszek taky mi přijde že to dělají ty probiotika, vysadit a uvidíš 🙂

teriszek
autor
6. črc 2014

Ty probiotika dáváme teprv měsíc. Napadl me taky ten lépek tak zkouším vysazovat a uvidíme

blanka.k
6. črc 2014

@teriszek lepek bych nevysazovala/exttra neomezovala, protože pokud by s ním měl problémy (alergie nebo celiakie), tak by případné pozdější testy tím mohli být ovlivněny 😉