2,5letý syn má 2. týden rýmu, dá se zjistit alergie?

emilia121
6. kvě 2014

ahoj maminky rayen ma 2 a pul rokou ma uz asi 2 tyden rimu pred tim mnel zanet stredniho uska ta rima je porad takova ze mu tece z nosu a jako keby tezko dychal sem tam zakasle uz tolik prasku sme mneli a nic co pommaha???nevim zda se da zistit uz ted alergie zda se mi ze ked jdeme ven ma takove male na tvari cervene flaky ale nikde jinde na tele ne jenom na tvari prosim o radu omluvam sa za gramatiku sem slovenka a cesky moc neumim 🙂)))

zickemartina
6. kvě 2014

asi neporadim zasla bych za doktorem a presne popsala - muj syn je nastydli uz od prosince - ale ma to z jeslicek, uz uz to vypada ze mu je lepe a chytne to znovu.
Vyzkousela bych fenistil kapky - jsou protialergeni a vim ze nas doktor na predepisuje veci na alergie proti kasli na noc a prave kdyz bylo synovi asi 6 mesicu doporucil nam na nachlazeni taky fenistil - splaskne po nem sliznice a lepe se dycha coz je dulezite hlavne v noci. Ted mame na noc areaus a super.

madulinka
6. kvě 2014

@emilia121 ještě, když jsem tvůj příspěvek nedočetla do konce, řekla jsem si, že to bude asi alergie. Já teď poslední 2 týdny trpím kvůli pylové alergii neskutečně.. To, že se mu dělají flíčky a také se mu hůž dýchá může být důsledkem té alergie..nevím, jestli se to u takhle malých dětí už testuje.. možná až od 3 let.. ale určitě bych zašla k obvoďákovi a řekla, že si myslíš, že by to mohla být alergie. Uvidíš, co s tím udělá, jestli vás někam pošlou. Jinak pylová sezóna už bohužel začala, tak se myslím teď nedělají testy na alergii-to až na podzim.. Jinak pokud má vodnatou průhlednou rýmu, která nejde zadržet, věř, že je to hrozně otravné a človíčkovi není úplně nejlíp.. řekla bych, že to je to alergie ☹

pavlapl
7. kvě 2014

pokud trpí na záněty středího ucha může být rýma od nosní mandle. Zajdi na ORL ať se na ní podívají. Moje dcera měla rýmu třičtvrtě roku a opakované záněty středouší. Doktor na ORL jí prohlídl a říkal že má zhnisanou nosní mandly a rýmy bu se nikdy nezbavila, tak jsme jí nechaly odstranit a je klid. Od té doby nemocná nebyla a rýmu má max 3 dny.

kapka
7. kvě 2014

dcera taky měla nekonečnou rýmu,vždy ji to přešlo třeba jen na tři dny, pak jí to vždy vlezlo do ucha- měla dvakrát po sobě pichané. Pomohlo jí odstranění nosní mandle. Od té doby, když má rýmu, tak krátce.

emilia121
autor
7. kvě 2014

@kapka v akem veku bila odstranovat?

kapka
7. kvě 2014

@emilia121 3 roky a 3/4