3 měsíční holčička celý den pláče, pomožte

key25
18. kvě 2013

ahojte maminky,,

má veselá tří měsíční holčička od rána jen pláče ☹ všimla jsem si že má za ouškama vyrážku takovou červenou navíc jsem dostala první menstruaci a mé mléko dostala v noci bohužel jsme na UM a jen odstříkávám jěště mě napadlo koupila jsem v lídlu tesco pleny po rozbalení nepláče čím to může být?

lv
18. kvě 2013

a jinak není uplakaná, netrpí na koliky? Když jste v noci kojila, neměla jste něco nadýmavého, dráždivého? Tesco plínky v Lídlu? To je asi omyl..no může mít růstový spurt, koliku..vyrážku za ouškama nevím co by mohlo být..

key25
autor
18. kvě 2013

omlouvám se pampers pleny jinak uplakaná není ale po sundání té pleny nebrečí a hodně čůrá

aneta0707
18. kvě 2013

@key25 jestli ma pliny poprvy, tak v nich muze byt neco, co ji vadi. ja ji nemuzu davat jiny pliny nez euroshopper. vsechny ostatni ji vadej. jsou napousteny ruznyma xxx, ktery drazdej, stipou a zpusobujou alergie.nejhorsi jsou pampersky, to mi rikala i doktorka. ale hledala jsem skoro rok, nez jsem prisla na tyhle ktery nevadej. u maly se to teda projevovalo vyrazkama na zadku az zadech a casto to mela az do krve. nezabiraly masticky ani kremy. nevim jestli by mohla byt vyrazka za usima

dragonika
19. kvě 2013

tak my sme s pamperskami nemali nikdy probém , deti su vždy radšej rozbalené....a s tou vyrážkou by som sla radšej k doktorke.Može byt len ubrecená za vami,skuste ju dlho mat na svojom brusku, možno ju to ukludní....držím palce

martinakl
20. kvě 2013

@key25 Ta vyrážka by mohla souviset s alergií, která by souvisela s tím pláčem. Ale nevím, jestli to je ten problém. Každopádně s tou vyrážkou opravdu k doktorovi raději zajdi. Jak už tu někdo psal, mohla by trpět na koliky. Nebolí ji bříško? Na to je pak dost způsobů, jak miminku odpomoct, ale ne vždy zabírají, někdy se prostě musí počkat, až to přejde samo. Pomáhá nošení? Zkus ergonomický nosítko nebo šátek, třeba v něm plakat nebude. Může mít jen "uplakaný období". Nebo taky zoubky. Nás taky začaly trápit už ve 3 měsících. Bohužel, je toho spousta, co ji může trápit. Nejhorší je, když člověk neví, co jim je. Moc dobře to znám. Držim moc palce, ať na to přijdeš a brzy je líp!!! 😉

key25
autor
20. kvě 2013

Ahojte holky moc děkuji už jsem zjistila kde byl problém.Malá měla od narození kojeneckou vodu Rajec a tentokrát jí neměli a já koupila horský pramen došlo mi to až v noci a musela jsem kvůli tomu jet 30km malá brečela až do rána takže hrůza po výměně kojenecké vody se malá uklidnila a je v pohodě 🙂 tak děkuji moc