4 měsíční pořád blinká, jste na tom někdo stejně?

lafantana
26. srp 2012

ahojky chtela jsem se zeptat verunce uz jsou 4.mesice ale po kazdem napiti nebo nahamani ,,mi porad blinka,,ne moc ale pokazdym rihnti i bez neho,,,a to uz od narozeni,,,doktorka mi rekla ze je to v poradku ze to ma vetsina deti,,ale kamardaky sym s tim problem nema,,ste na tom nekdo stejne???

kaculka46
26. srp 2012

Ahoj naše Terezka měla stejný problém bez byndáčku jsme nedali ani ránu,kolem půl roku se to upravilo a pak bylo vše o.k.

bubliii
27. srp 2012

jj dcera melo to same - je to reflux, mimimko nema dovytvorenou zaklopku v travicim ustroji takze se mu jidlo neustale vraci zpatky. U nas to trvalo minimalne do jednoho roku. Zkousela si davat Nutriton nebo Gastrotuss sirup? Ten ji trosku pomahal. Jinak slaby zaludek ma i ted a jsou ji dva roky, cas od casu ji neco nesedne a blinka, ale ted uz jen tak 1x do mesice takze se to da.

camelinka
27. srp 2012

u nas to same, porad musela byt na necem naklonenym, jinak ublinkavaa nonstop. Zavedenim prikrmu a tuhe stravy se to v pulroce zlepsi 😉 😉
@lafantana

romca13
27. srp 2012

@lafantana malej má dnes 11 týdnů, jsme na nutrilonu HA a zrovna jsme přišli od doktorky, protože taky ublinkává,,, buď hned po jídle při říhnutí nebo pak třeba i 2 hodiny po jídle,, a docela dost toho vyhodí,,, a mudra mi taky říkala, že to má více dětí, že do jednoho roku je to běžná věc, nechat spát ve zvýšené poloze a zkusit dát nutrilon AR, tak uvidíme,,,,

lafantana
autor
30. srp 2012

@bubliii ahojky dekuji za radu a nutrilon jsem davala ale vubec mi ho nechtela pit pak i ten nutra defense,a taky ne,,ted sme na nulkovym sunaru tak doufam ze se to zlepsi 🙂

lafantana
autor
30. srp 2012

@romca13 dekuji za radu,,skusime to,, 🙂

bubliii
31. srp 2012

@lafantana ja nemela na mysli nutriLon ale nutriTon, to je neco jineho, je to na zahusteni stravy, ja jsem takhle bud zahustovala bud odstrikane mleko nebo jsem ji nutriton davala po lzickach. Tim ze se to zahusta tak tolik nezvraci.

petkula
31. srp 2012

@lafantana taky jsme to měli, je třeba vydržet do 6 měsíců 🙂 Oba naši kluci blinkali jak o život, zkoušela jsem dávat na zahuštění Nutriton - jak ti tady taky radí ale pak bývá zase problém s bolestí bříška ☹ Takže já jsem ten nutriton - neboli svatojánský chleba zkusila dát 2x a pak jsem se na to raději vykašlala. Jak začnou příkrmy, ve vašem případě možná už dřív, protože malá je asi na UM, tak s příkrmy to blinkání poleví.

lafantana
autor
28. zář 2012

ahojky holky,,moc diky za rady,,presly sme na jine mlycko a vse uz je v poradku 🙂

mafeska
29. zář 2012

@lafantana
ahoj a můžu vědět na co jste přešly? Malá mi taky ublinkává jsou jí skoro 3 měsíce, od narození je UM dávám BEBA HA a zanedlouho budeme přecházet na nutrilon, sand jí bude vyhovovat.

lafantana
autor
15. říj 2012

ahojky presla jse m na sunar a mam eopravdu klid,, 🙂

domnik
15. říj 2012

Ahojky. Já jsem u syna měla to samé. Do roka mi po každé řídké stravě a o mléku ani nemluvím, ublinkával - to je slabé slovo. Nemohla jsem mu dávat polévky a ani čaj nebo něco k pití. V roce to přešlo. Do mléka - Nutrilon, jsem dávala Nutriton na zahuštění - super věc. No a příkrmy jen v hustším stavu. 🙂