6letá dcera si občas přičůrne, chodí víc na WC. Nastydlá?

lenkazdenek
15. říj 2013

omlouvám se,jestly tady tohle téma už je,ale poslední dobou se dcerce(6) stává,že si do půl hodinky po tom co se vyčůrá,přičůrne....někdy je to několikrát za den,někdy vůbec-
Nejprv jsem si myslely,že se třeba špatně utírá,ale nen to tak.Navíc chodí poslední dobou i víc na záchod a stěžuje si,že jí to pálí,tak nevím jestly je to jen přistydnutí,nebo
něco horšího...dřív tyhle problémy nikdy neměla 😕

petaov
15. říj 2013

Šla bych se poradit s doktorkou a zašla na urologii. Může to být začínající zánět močového měchýře, raději to nepodcenit.

vendy01
15. říj 2013

@lenkazdenek Určitě bych zašla k dětské doktorce rovnou s močí. Může to být nějaký zánět, je to u holčiček dost časté. A pokud si stěžuje, že jí to pálí, tak to opravdu zánět být může. Většinou je to z přistydnutí a nebývá to nic vážného.
Časté čůrání může být i psychického rázu, ale to pak nemá žádné jiné příznaky.

lenkazdenek
autor
15. říj 2013

děkuju,mě se popravdě moc na urologii nechce,polde svých zkušeností,jak jsem tam jednou vpadla,tak už jsem se tam dostala do trvalého kolotoče a nepřišly v podstatě na nic.
Je pravda,že celá situace nastala až když jsem otěhotněla a malý jsme to řekly,ale nemyslím,že by to mohlo být z toho 😕

tvarohacek
15. říj 2013

@lenkazdenek je možné, že to je psychického rázu, přesto bych k dětské lékařce začla, aby zánět vyloučila. Syn poté, co se dozvěděl o mém těhotenství, asi měsíc nebo dva mrkal (tiky).

hofka1
16. říj 2013

nemá ji slepenou-synechie? To může taky dělat problémy, není to problém jenom u miminek.