6ti týdenní miminko se samo nevykaká, poradíte?

reichova_lenka
3. led 2014

Maminky zdravím, naše malinká má Sunar nutradefence. Nejdříve nebyl se stolicí žádný problém. Bohužel teď se sama nevykaká. Můžete mi někdo něco poradit? Teploměr s indulonou používáme skoro pořád, ale nechci aby si zvykla. Díky za tipy.

speedygon
4. led 2014

Zkusila bych jiné mlíčko, maličké možná prostě jenom nesedí....

zazulka
4. led 2014

@reichova_lenka teploměr se ani používat nemá, kočko, zkusila bych taky jiné mlíčko anebo se poraď s pediatričkou, v tomhle věku jste tam ještě každou chvilku 😉

deenyska
4. led 2014

A jak dlouho je na Sunaru? Chviličku to trvá, než se ty míma naučí tlačit. Ale jestli už ho pije od narození, tak možná bych taky zkusila změnit mlíčko. My jsme taky teploměr používali, ale měli jsme i problém s nadýmáním, takže jsem nakonec koupila rektální rourku, kolem 20 kč v lékárně a pomohlo nám to se i vykakat. Je to určitě bezpečnější než teploměr a je to duté. Když jsem si o tom hledala informace, našla jsem si, že návykové to není.

prcek91
4. led 2014

zkusila bych jiné mlíčko 🙂

reichova_lenka
autor
4. led 2014

Sunar má od narození. Dneska jsem zkusila koupit mlíčko od Hippu, co mi bylo doporučeno, tak uvidíme, jestli se to zlepší. Jinak díky za tipy. Můžete mi ještě napsat, jaké máte vy?

kamimik
4. led 2014

My jsme měli přesně toto s bebou. Ze začátku v pohodě a pak přestal kakat. Přešli jsme na nutrilon comfort (je spešl na bříško) a od té doby v pohodě. Bude to určitě tím mlékem 😉

deenyska
5. led 2014

My máme Sunar Complex a všechno bez problémů