7měsíční miminko zvrací, měli jste to samé?

enidka
24. čer 2014

Potřebuji radu jestli někdo neměl to samé. Mám 7mi měsíční holčičku a minulou neděli byla v nemocnici na kapačkách kvůli zvracení,v úterý nás pustili a vše ok s tím,že nevědí co to mohlo být. Ve čtvrtek po kontrolu u Dr. začala opět zvracet(spala a najednou to začlo),ale pila čaj a během hodinky jí bylo dobře. A dnes to začlo znova. Rostou jí zoubky,tak nevím jestli to je od toho nebo třeba opakovaná střevní viróza,ale nikde jsem s ní v kolektivu nebyla od minulého týdne 😒 ☹

ferrets
25. čer 2014

@enidka Chudinka malá. A jenom zvrací, nebo má i jiné příznaky? No já letím k Dr. dnes odpoledne (ráno tam není 😖 ), malá mi zvrací už 3 den vše co sní a vypije. Ale má do toho rýmu a chrčí. Odsávám ale asi to nestačí. A po nurofenu to bylo ještě horší ☹. Včera jsem jí nurofen nedávala a bylo to lepší _ do večera. Pak začala znova a dneska šílený. Tihle drobečkové by vůbec neměli marodit!

enidka
autor
25. čer 2014

@ferrets jen zvrací,ale hodinku po je úplně v pohodě a dokonce vypila celou lahvičku čaje 🙂 ale lítalo to z ní teda fest 😢 dnes jsem koukala a rostou jí vrchní zuby,takže je to asi od toho. Kdyby u naší doktorky nebyl zrovna záskok,tak k ní hned letím,ale ta co je tam místo ní mi přijde dobrá jen na dávání razítek 🤐 přesně neměli by vůbec marodit je to hrůza. Ono teďka dost lítá střevní viróza a pak stačí jít do obchoďáku a je to hned :-/