8měsíční holka nemá jednu bradavku, obnoví se?

missymici
16. bře 2013

Ahoj,...

vyzkouším založit novou temu.

Jelikož jsem z toho docela vyděšená...
zjistila jsem že holka 8mes. nemá na jednem prsu bradavku,..žadna tečka bíla, nic vpáčeneho,..proste hladky dvorec...
Je fakt že ma At. ekzém v okolí dvorce,(na ekzem trpí,ale mame to pod kontrolou a mela ho jen v oblasti obličej,za ušima).JAk ten ekzém ma, hned ten dvorec oteče, zrudne a šupinatí.
Bradavka ale není videt ani když ekzem nemá...Spolu to asi souviset nebude...netuším.
Vůbec jsem si ale nevšimla nic dříve,...nebo to bylo postupne,..nevím.

Myslíte , že se bradavka muže obnovit?
Potkali jste se s tím některá? :(
je mi z toho šoufl...

monad
16. bře 2013

ježíš chudáček, to nevím snad ano, my máme zase vpáčený... ☹ to jsem ti moc nepomohla viď?? .-(

jana2907
16. bře 2013

Neděste mě holky ☹ ,to ani dr neví jak vám pomoci?Držím palce,ať jste brzo v pořádku v obou případech.

lenaj
16. bře 2013

Tak tohle bych určitě probrala s doktorem!

lamarika
16. bře 2013

Myslím, že bys měla pohovořit s doktorkou. JInak když už tu padlo "vpáčené bradavky". Do kdy mají holčičkám "vylézt". Moje dcerka má 2,5 roku a má obě dvě vpáčené. Nevylezou jí ani když je jí zima

missymici
autor
17. bře 2013

@monad
@jana2907
@lenaj
@lamarika Holky ja si nejsem vůbec vedema toho,ze by s nima mela od narození problém,... V pondělí nebo v uterí jdeme na 8mes. kontrolu,tak jsem zvedava co nam řekne. Hledal jsem tady, na netu něco o tom,nikde nic....
Jak vypada vpáčená bradavka u miminek? Je alespoň trosku videt ta bíla tečka nebo ne? U Bibi to není vůbec videt ani citit,...
ve 2,5roku by to podle me uz mělo byt ok,..neptala si se na to mudry?

missymici
autor
17. bře 2013

tady to je trochu videt,..ne moc,m...ale ma v tom jeset ekzem,..tak to není tak znatelne,...v porovnaní s tou dobrou,...Co myslíte?

monad
17. bře 2013

ahoj, takhle podobně vypadá vpáčená,neni tam vidět nic. teda u mojí malý není

monad
17. bře 2013

@lamarika no někdo je má do smrti!!! kamarádka má také vpáčené a při kojení používá ty kloboučky, ale jak to vypadá v dospělosti to fakt nevím

missymici
autor
17. bře 2013

@monad diky,... ja jsdem myslela, že u vpačené je ta tečka jakoby v dulku ale je aspoň videt,... A to se teda neudela,nesrovna,jak píšeš??!

speedygon
17. bře 2013

Nevím teda, ale mně přijde, že vidím bradavku na obou stranách-tedy alespoň na té druhé fotečce...ale kdyžtak se poraď s dr...ať máš klid....jinak holčička je pkná baculínka 🙂

hofka1
17. bře 2013

Dcerka má zas bradavky tři🙂 Ale to se u nás dědí.

monad
17. bře 2013

@missymici ježíš to nevím, mě mudra řekla, že má malá vpáčený, ale že se tim ted nemam zatěžovat.. vůbec nevím hele třeba jo, třeba to někomu vyleze v pubertě, jen píšu, jak to má ta kámoška, neděs se!!!! 😉

missymici
autor
17. bře 2013

@speedygon není, není to se zda jen na fotce,...to ma pupínek od ekzemu.Baculka, vudyt ma přes 10,5kg na 8mes.A mozna nemá ani 70cm.Vic urco ne.

@hofka1 jejda, ... na jednem dvorci dve jo?

monad
17. bře 2013

@missymici až se malá vzbudí, tak se podívam.. 😉 😉

monad
17. bře 2013

no prostě je tam nemá no, pošlu ti fotku až se pujde koupat, vypdá to ale jinak než u tvojí berušky..ta bradavka je protě dovnitř noo 😔

missymici
autor
17. bře 2013

@monad jsem ti vdecna,...posli,..dik

monad
17. bře 2013

@missymici kočko já na to zapoměla ☹ dneska byl den blbec, ale znova jsem koukala, má normálně bradavku, ale prostě dovnitř, jak to popsat noo..☹ jako tvoje malá na té první fotce, ikdyž ta její je taková znatelnější, no HLAVNĚ NEŠIL!!! prostě puntík veprostřed, ale dovnitř, bílého tam nic není.. zítra dodám, nebo počkej kouknu do starých fotek

monad
17. bře 2013

@missymici hmm tak jsem nic nenašla,,, jen tento článek,http://www.plasticka-chirurgie.info/diskuze/vpa...

každopádně, až pujdeš k mudře, tak by mě celkem zajímalo co ti řekne, my jdeme 20tého na roční, taky se jí zeptam

missymici
autor
17. bře 2013

@monad dekuji ti moc za info,..vim asi jak to myslis,..mala to tak nemam,...ona ma proste dvorec v celku,zadny dulek,nic dovnitř,.--hladke (teda když zrovna nemá ekzem) na povrchu,bez puntíku,... :( ☹
chjo,no snad pojedem zítra uvidim dle počasí,..musim busem.
Pisnu do IP.
Diky za clanek,...

monad
17. bře 2013

@missymici vůbec nemáš zač.. na tom nettu o tom nic není,, teda u miminek.. tak držím pěstí a dej vědět co ti řekla.. papaap

missymici
autor
17. bře 2013

@monad no prave ja jsem hledala,ale nic nenasla...jj,pisnu,pa

elu
17. bře 2013

nemám s tím zkušenost, ale připadá mi to jako vpáčená bradavka...az bude velká a bude-li jí to vadit tak existují formovače bradavek..podobné jako ty klouboučky na kojení, které to pomohou vytahnout...nebo samotné kojení s kloboučky někdy pomůže tu bradavku vytáhnout...každopádně to není žádná katastrofa..i když chápu, že šílíš,ja osobně šílím z každýho pupínku 🙂

hofka1
18. bře 2013

@missymici ne, na dvorci jednu, potom kousek pod prsíčkem má jen takovej malinkej flíček bez dvorce. Já, ségra i její dcerky to mají taky🙂

missymici
autor
18. bře 2013

@elu dcerka tam ale zadnu vpačivost nemá,dulek,nebo nejaky naznak po bradavce....ze by byla az natolik schovana, a dvorec ,teda jeho povrch uplne hladky,...i na dotek ?!

@hofka1 😨 to dědíte všechny holky v rodine?

hofka1
18. bře 2013

@missymici asi jo. Prostě přídatná žláza, není to ojedinělé🙂