Akné ve 4 měsících?

pavlinecenka
19. zář 2017

Maminky, muj synator 3,5 mesice ma na spancich vyrazku jako u akne ale uz i kuze je fialova. Jinak ma.pupinky vsude po obliceji jen se s bilou hlavickou. Jsem.objednani na.kozni ale az listopad vsude plno :(

pavlinecenka
autor
19. zář 2017

Mate zkusenost nektera?

pucmelinka
19. zář 2017

Náš malej měl dětské akné, ale do 3 měsíců to zmizelo... občas jsem potřela řepíkem, když jsem si vzpomněla... ale měl to spíš jako takovou krupičku, malý pupínky... Dětská by Ti nepomohla?

pavlinecenka
autor
19. zář 2017

Detska mi dala masticky ale je to snad jeste horsi :(

pavlinecenka
autor
19. zář 2017

Prave kazdy rika ze to melo uz zmizet :/ do tech trech mesicu

pucmelinka
19. zář 2017

@pavlinecenka Tak každý dítě je individuální, ono to určitě přejde, uvidíš 😉 A co namazat sudocremem? Ten by na to mohl zabrat, je v tom zinek...

pavlinecenka
autor
19. zář 2017

Mazala sem sudocremem i imazolem omyvala cernym cajem a porad to stavkuje 🙂 jeste dam sanci tomu sudocremu po druhe.

pucmelinka
19. zář 2017

Zkus ten repik,ten by taky mohl pomoct...ja vim,ze dr.mi rikala,ze kdyz je to v horsi fazi,ze jsou na to kortikoidy...

pavlinecenka
autor
19. zář 2017

Jojo kortikoidy budou muset zakrocit

pucmelinka
19. zář 2017

@pavlinecenka kdyz je nejhur,tak i za ne je clovek rad.. jsem atopik,takze vim,ze,kdyz je nejhur,jsou kortikoidy fajn...

pavlinecenka
autor
19. zář 2017

@pucmelinka me taky ne jednou. Kdyz si atopik ,tak myslis ze.to bude taky atopicke?

kika266
19. zář 2017

@pavlinecenka Ano Karolinka to mela taky, mudr mi doporucila odvar z cerneho caje a omyvat tim a poradne denne umyvat oblicej, nejlepe vodou, male se to ztratilo za chvilku a na kozni jsme nemuseli, pomohl voda cerny caj, zkus to a uvidis jestli to ma nejaky ucinek.

pucmelinka
19. zář 2017

@pavlinecenka jako myslíš u Tvýho malýho? To mi nepřijde... To vypadá jinak... Tohle fakt vypadá jako akné, což je ta lepší varianta.

pavlinecenka
autor
19. zář 2017

@kika266 taky to mela Karolinka az tak pozde?

pavlinecenka
autor
19. zář 2017

@pucmelinka dekuji za uklidneni 🙂 jeste se mu udelalo.pod krkem cosi ale prikladam to k.tomu ze si blinkne a zapari, zkusim nafotit zitra. Jsem s toho uplne vypleskla, prvni kluk je jak rybka ani pupinek

pucmelinka
19. zář 2017

@pavlinecenka njn,co nadelas...to pod krkem jsme meli v lete taky...umyj to cistou vodou,poradne vysus a namaz slabou vrstvou sudocremu,to mi rekla dr...a za dva tri dny byl klidek...
Taky to mel z toho ublinkavani...

andiienka
20. zář 2017

Já jsem malého potírala černým čajem a mazala to Bepanthenem. Zlepšilo se to, a pak zmizelo samo úplně 🙂

pavlinecenka
autor
20. zář 2017

S tim bleskem to vypada děsivě,

pucmelinka
20. zář 2017

@pavlinecenka to teda jo...malej to mel jen v tom zahybu a vylozene jen carku...zkus ten sudocrem a repik,to by mohlo zabrat...a detska dr.nic neporadila?

pavlinecenka
autor
20. zář 2017

@pucmelinka ta me dala imazol 🙂 ale nvm no mela sem se lip.ucit a stat se kozni :D

makrela81
20. zář 2017

Měli jsme akné také, už jsme si to nesli z porodnice a doma se to ještě zhoršilo. Paní doktorka nám okamžitě napsala recept na Holtovu mast, kterou míchali v lékárně a také Jarischův roztok na potírání a během dne se to začalo zlepšovat a cca do deseti dnů zmizelo. Teď máme sedm týdnů a občas se objeví pupínek.

pucmelinka
20. zář 2017

@pavlinecenka jeste mi napadl hypermangan,tchyne v tom koupala svagrovou a ja si tim v puberte cistila ksichtik...ale na to se zeptej dr.,nebo v lekarne...

bamishop
20. zář 2017

@pavlinecenka jen k mastickam, rada koznich potizi se nejdriv pri lecbe vyrazne zhorsi, ale pak uz nove pupinky nenaskacou, to zhorseni je vetsinou dane tim, ze se kuze cisti, hodnotit je treba az tak po mesici

beruda
21. zář 2017

To není akné, je to jen reakce tělíčka na vnější prostředí. Dcerka to měla taky. Koupejte ho v černém čaji (do hrnku 2 pytlíky a pak vlít do vaničky) a při každém přebalování ho silným černým čajem poťupkejte. Ničím to nemažte, to je k ničemu. Hlavně to nevymačkávejte a nepropichujte.

pavlinecenka
autor
22. zář 2017

@beruda cerny caj nam pomaha docela a nejsem az tak blba abych to mackala nebo propichavala :D jw to o 50% lepsi 🙂

andiienka
22. zář 2017

Doporučuji černý čaj a mazat bepanthenem sensiderm, mazala jsem tím malého když to měl taky. Ale chce to čas, postupně to vymizí 🙂

pavlinecenka
autor
22. zář 2017

@andiienka dekuji cerny caj opravdu pomaha musim souhlasit

beruda
22. zář 2017

@pavlinecenka nemyslela jsem to zle, ony to některé starší generace stále doporučují dělat, tak jen pro jistotu...

pavlinecenka
autor
22. zář 2017

@beruda ja vim, ze ne. Od starych generaci si radu beru ale jen takovou jakou chci :D jinak vse delam podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi... obcas pekne tapu :D

kika266
4. říj 2017

@pavlinecenka Jo dela se ji to i ted nekdy a to ma dva roky, Proste kdyz se zpoti, tak ji to treba druhy den vyskoci, ale umyjeme mydlem vodou a tim odvarem a dalsi den je to zase v pohode, ted jak je chladno se ji to dela taky.