Ako vyzerá zarastajúci necht?

lukcova
1. zář 2010

Prosim vas, mohli by ste mi presne opisat, ako vyzera zarastajuci necht?Moja dcerka ma necht na palci strihany do oblucika a okraje su volne, nie su zanorene v necht. lozku, neviem, ci sa to sa upravi alebo to mam riesit.Nemate niekto s tym skusenost?Dakujem za radu

beruska2x
1. zář 2010

to nemusi byt videt, ze nehet zarusta.. ma to zarudle nebo jak to vypada??? bud zkusit vystrihnout a pak dat cernou mast a nebo dojit k Dr, bud ji to umrtvi a udelaji na chirurgii - nevim kolik tve dceri je..

ja sama to mam nekdy, proste se to musi hlidat, odstanovat, vystrihavat a je to v poho.. ale treba brachovi uz 3 xnehet trhali, byl i na plasticke operaci luzek nehtovych a ted to az ma o.k....

pattie
2. zář 2010

U nás je to, jak píše beruska2x - paleček mívá zarudlel, paní doktorka jí to dvakrát namatlala višňákem a bylo to dobré, teď jí to také trochu vystřihnu a namažu černou mastí a je to OK.

tomasmrocek336
6. únor 2022

@lukcova takto to vyzera na ľavej nohe ma začal zas po rokoch bolieť palec ale na pravej som to ešte nemal a mám to horšie ako som mal ľavú na tej mám robenu plastiku nechtového lôžka a dosť to boli