Alergie na pšenici (ne celiakie), může žito, ječmen?

tymothy
30. zář 2012

Ahoj, zakládám novou diskuzi na toto téma - nikde jsem tu nic podobného nenašla. Máte někdo děcko s alergií na pšenici (nemám tím na mysli celiakii)? Je vhodnější dítě držet na bezlepkové stravě nebo mu dáváte třeba žitné, ječné a ovesné výrobky? Jak je to s pšenicí špaldou? Narazila jsem na internetu, že ji alergik může používat místo klasické pšenice, ale nějak se mi to nezdá...
A ještě jeden dotazík - pro někoho znalejšího. Dceři vyšel v testech pozitivní gliadin - a já narazila na informaci ( v renomovaném lékařském slovníku), že gliadin je obsažený i v kukuřici. Je to pravda, nebo tam mají napsanou chybu? Docela mě tahle informace znepokojila - kdybych to našla někde na internetu, asi bych tomu nepřikládala žádný význam...Jde mi o to, že drtivá většina výrobků, ve kterých není lepek, je právě na bázi kukuřice...

katyxq
30. zář 2012

@tymothy Pokud vím, tak alergii na pšenici má synek @lukava , víc vám taky určitě poradí luthien.k v těchto diskuzích:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/atopicky...
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/detsky-a...

lukava
30. zář 2012

náš kluk může z obilnin jen ty bezlepkové, pak oves a celkem nově i špaldu a zkoušela jsem přes MM i žitný chléb a taky dobrý; s gliadinem nevím, ale testy většinou nic moc neřeknou, jak se u vás projevuje alergie na pšenici? náš když sní obyč rohlík, má průjem i několik dní ☹

tymothy
autor
30. zář 2012

@lukava U nás je reakcí také průjem...dcera to má ještě zkombinovavané s alergií na BKM, takže jsme se v tom docela dlouho plácali, než jsme zjistili, že je to ještě i tou pšenicí.
Ale co se týče rychlosti odeznění, je to celkem rychlé - trvá to asi den, někdy dva.

tymothy
autor
30. zář 2012

@katyxq díky

luthien.k
30. zář 2012

@tymothy testy jsou u potr. alergií velmi nesměrodatné, čili musíte zkoušet, co bude vadit a co ne. U značné části alergiků na klasickou pšenici (triticum aestivum) nevadí ta špalda (triticum spelta), ale je to nutné vyzkoušet, taktéž ostatní obiloviny s lepkem, protože riziko zkřížené alergie tam je. Kukuřice gliadin neobsahuje.

lukava
30. zář 2012

@tymothy my to máme kombinované ještě s dalšími potravinami, fakt zkouška trpělivosti, ale když se povede vychatat, uleví se rodičům i dítěti, pevné nervy!

premca
17. říj 2012

@tymothy O kukuřici nevím, nicméně - já sama měla v testech nesnášenlivost glyadinu - prošla jsem 2 roky bezlepkovou a veganskou a téměř "dia" dietou (jsem vegetariánka) a vylízala jsem se z toho. Prošla jsem detoxikací dle metody Dr. Jonáše. Už je to déle, ale pokud si pamatuji, pšenice má dva typy bílkovin - a jeden typ je ten glyadin, který je váš alergen. Doporučuje se špalda - to je starší typ pšenice a není tak vyšlechtěný a potom bezlepkové - rýže, jáhly, pohanka, amaranth. Oves, ječmen a žito mají lepek, ale není tak silný jako u pšenice. Pořiď si domů mlýnek na obilí - právě na bezlepkové potraviny (já ho mám v kombinaci s vločkovačem) - je to sice drahé, ale bezlepkové mouky jsou dražší - a vař z toho.

tymothy
autor
19. říj 2012

@premca Děkuji. 😉
O mlýnku jsem přemýšlela také, ale odradila mě právě ta cena...ale teď jsi mě opět navnadila - a navíc, brzy budou Vánoce... 😎 .
Můžu mít k tomu mlýnku pár otázek? 1. Jaký máš typ a jak jsi s ním spokojená? 2. Semele i tvrdší obiloviny jako je právě ta rýže nebo jáhly?
A ještě k té detoxikaci, jak probíhá? Je to tak, že jsou vyloučené některé potraviny a do toho se pijí bylinné čaje?

premca
22. říj 2012

@tymothy
Mám tento mlýnek :
http://www.mlynky.cz/cs/e-shop/produkty/mlynekv...
Jsem s ním nadmíru spokojená. Pořídila jsem i kombinaci s vločkovačem - také super věc. Kdybych věděla, jak moc ho budu používat - denně několikrát, tak už jsme ho měli dávno. Šetřila jsem na něj dlouho, ale loni jsem začala v 6 měs. přikrmovat dceru, tak jsem si ho koupila. Rýži i jáhly semele úplně v pohodě. Vločkovač také super - z rýže a jáhel ale klasické vločky tak jak jsme zvyklé z obchodu např. na ovesné neudělá. Udělá jiné, ty jsou ale také dobré. Mouky už vůbec nekupuju, mám doma zrní 🙂 a z něj melu podle potřeby čerstvou mouku. Jídlo pak chutná lépe.

Ad detoxikace - já brala kapičky od Dr. Jonáše, měla jsem jich spoustu - měla jsem plísně od hlavy k patě; plus jsem měla vyloučené určité potraviny - zajímavé např. bylo, že mi dělalo problémy mlíko, ale jogurt ne atd.
Tak snad ti to pomůže, když tak ještě písni.

lenyk1
22. led 2015
Uživatel lenyk1 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenyk1.

Taky mám mlýnek na obilí (Waldner Biotech) a jsem ráda, že jsem si ho pořídila. Měla jsem ho už dávno mít - je fakt šikovný.

kaja91
29. kvě 2015
Uživatel kaja91 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kaja91.

Já zas mám přímo speciální vločkovač taky od firmy Waldner Biotech a jsem moc spokojená. Vločky chutnají fakt jinak a mnohem líp.

keckemet
27. únor 2016

Zdravím a oživují diskuzí..je možné,že kojene miminko reaguje na pšenici skrze kojení?/ Mám eliminacni dietu a vychází mi pšenice jako nejsilnější alergen..jinak ABKM,vejce, sója....malá má krev ve stolicí... Dik

katyxq
27. únor 2016

@keckemet může

keckemet
27. únor 2016

@katyxq ajaj...ale nee jakoze lepek,ne?

katyxq
27. únor 2016

@keckemet lepek do mm nepřechází - jiné bílkoviny obilnin ano