Babycalm Infacol Vs Babycalm - zkušenosti

radecek2018
8. čer 2018

Ahojky jaký máte zkušenosti s babycalm? 🙂 Děkuji

terka2018
8. čer 2018

Ahojky, nám babycalm nezabral. :/ Pomohla kombinace espumizanu před každým kojením + biogaia (cca za 3 týdny u nás) 🙂

pavlinar
8. čer 2018

U nás pomáhá. V kombinaci se cvičením a masáží Pupíkem. Biogaia taky užívá.

nikolaamiminko
8. čer 2018

U nas nepomohlo vubec nic :(

maggiele
8. čer 2018

U nas take nepomohlo vubec nic, zkusili jsme snad vsechny kapky, ruzne kombinace. U nas pomohl skutecne az cas a take zacatek prikrmu. Drzime palce!

marii90
8. čer 2018

Nas prdola (2m) je v pohode, co se tyka prdiku . Pouzivam od zacatku pouze Infacol pred kazdym kojenim. Sebe prolevam fenyklovym cajem (cca 1,5 l denne), pri koupani nahrivam brisko teplou zinkou, po koupani davam nahraty pecickovy bulanek. Obcas ho nejaky ten prdik trapi (rano byva obcas velke kakani s hlasitym doprovodem - ale to je porce, ze ma plina snad pul kila 😁 ), takze ho pak chvili klubickuju, pripadne placam po zadku, kdyz lezi. Snad to vydrzi ☺

bayt
8. čer 2018

@radecek2018 Infacol je desna chemie, dokonce jsou diskuze, ze v tech davkach co se davaj miminum (pred kazdym jidlem) nebezpecna. Nikdy nebylo prokazany, ze to funguje.

bayt
8. čer 2018

U nas pomohl cas, Bio Gaia a tejpy (a satkovani)

marii90
9. čer 2018

@bayt prosim zdroj o tom Infacolu

bayt
9. čer 2018

@marii90 Precti si pribalovy letak. Metyl a propyl benzoaty, sladidlo, prichut. A ucinnost simethiconu? Mrkni na publikace k tematu.

badyr
9. čer 2018

U nás se espumisan minul účinkem, sab simplex, simeticon od dr.max, infacol, to vždycky pomohlo tak na 14 dnů, pak jsem musela měnit přípravek. Do toho jsem dávala lactobacílky od swiss. Jediné, co zabíralo, tak byly tejpy na bříšku a až jsem koupila bio gaiu, do dvou týdnů bylo po problémech s bříškem. Teď už ani tejpy nemá. Takže za mě bio gaia. Ty kapky za to stojí, i když jsou drahé, ale ve finále nás stojí méně, než když jsem musela kupovat 2x týdně např. Sab simplex a dávat do každého jídla.

vladienka
9. čer 2018

Z Infacolu mala zvracala a Babycalm trochu pomohol. Ale uprimne, chce to masirovat, cvicit s nozkami, nahrievat a HLAVNE vydrzat, prejde to.

35_a_budu_mamka
9. čer 2018

@radecek2018 Babycalm malinko pomohl, ale zadny zazrak. Zarucena utecha je, ze az se zacne mimi vic hybat, brisko prestane bolet😎

ivuska1986
9. čer 2018

Ahojky, infacol je slabsi odvar espumissanu, jednu dobu nam vic pomahal espumussan, infacol snad vubec. Babycalm jsem zkousela davat tri tydny a zadnou zmenu jsem nezaregistrovala. Nam strasne moc a s okamzitym ucinkem pomohl enticon-uchovava se v lednici a jsou to probiotika se simeticonem(espumissan). Dává se max dvakrát denně. Podala jsem ve 12:00, a od te doby kvuli prdikum mala nezaplakala, byla to uleva, do te doby jsme prochovali kazdy večer.