Bakterie Pseudomonas - máte někdo zkušenost?

holcina83
23. lis 2012

Hezký večer mamky, máte někdo zkušenosti s bakterií PSEUDOMONAS? Naší malé (10 měsíců) ji našli v moči. Naše doktorka neordinovala a ta, co ji zastupovala, nám toho moc neřekla... Před týdnem jsem byli v nemocnici na vyšetření (cévkování s rentgenem) a prý ji pravděpodobně chytila tam. Dívala jsem se na google a to, co jsem o ní našla mě dost děsí!!! Antibiotika prý moc nezabírají a pro oslabené jedince může být smrtelná. Nedávno jsme prodělali zánět ledvin, tak si asi dokážete představit, jaké myšlenky se mi teď hlavou honí...už jsem to i obrečela... Máme přijít až v pondělí (to už tam naše doktorka bude) a vzít sebou další moč. Víkend pro mě bude hotové mučení, jak jsem vyděšená ☹

mvmk
27. lis 2012

@holcina8 Naprosto chapu tve obavy, muj syn 11 ji mel diagnotikovanou pred 3 lety, ale nastesti jen v nose, ja to resila homeopaticky. Nastesti to vyslo. Bohuzel antibiotika asi moc nezmuzou, existuji jen dva preparaty to jsou hotove driaky, a vysledek..........??
Pokud znas nejakeho dobreho homeopata tak nevahej a rychle jednej.

hledice
10. dub 2013

@mvmk
prosím, můžete mi říci něco víc o homeo léčbě proti této bakterii?

kaczka85
10. dub 2013

@holcina83 to je ale nebezepčný pro vážně nemocný lidi, kterým tahle inf. zhoršuje jejich nemoc ( onemocnění plic, ledvin - chronické - ne že měla zánět... , tam nezůstaly žádné chronické postižení apod. ) takže nestresuj, žádné černé myšlenky...
zkus si skočit někam k homeopatovi a případně to řeš s dr. po víkendu... kdyby to malou ohrožovalo na životě, tak určitě něco dělají hned a ne až za týden !