Bakterie, zvládnu víkend bez antibiotik?

kacasa
9. čer 2017

Ahoj holky, trochu intimni problem..Docela trpím s gyn. problémy. tedy moje PH prostředí není moc vhodné. Po poslední laboratoři laktobacily 0. Takže jsem teď o víkendu blbec vlezla do šíleně chlorovaného bazénu a problémy jsou tu. Vždy se mi přemnoží nějaké bakterie (na kvasinky netrpím) Můj gynekolog má dnes psanou dovolenou, zástup za sebe nemá..dal odkaz (cedulka na dveřích) na nemocnici, kde mě odmítli vzít. Volala jsem do soukr. ordinace, kde chtěli min. 5tis. za vyšetření .-O Stačil by mi napsat recept na Macmiror, nebo Polygynax apod. Takže mam smůlu. Moje otázka zní..jak vydržet víkend, neboli dá se to zmáknout bez ATB? Koupila jsem si Idelyn tablety i krém, mam Rosalgin roztoky..ještě laktobacily na zavádení. Možná i polykat latobacily? a jak nějak jinak? Co lichořeřišnice? to je přírodní ATB..ale zas se užívá vnitřně..a ne lokálně..jsem v koncích.. bojim se, že k dr půjdu v PO..ten to nejdřív nabere a zase budu týden čekat na výsledek.i když všichni víme..ach jo...
A mmj..nikdo mi nesdělili příčinu proč tam těch laktobacilů je tak málo, abych mohla řešit příčinu a ne jen následek..Snížená imunita, špatná strava..já už nevim.

belleelle
9. čer 2017

Koukni na lactofeel. Me ho doporucila dr v tehu a super. Jeste obycejne borglycerinove bobule

belleelle
9. čer 2017

@kacasa teda globule
😀😀😀

kacasa
autor
9. čer 2017

@belleelle jj..ale to je asi spis jako prevence? lactofeel znam a pouzivam..ty boraxove globule jsem zatim nemela....zkusim

kacasa
autor
9. čer 2017

@belleelle bobule nebo globule..to je fuk 😀

belleelle
9. čer 2017

@kacasa prevence 1x tydne. Me to v tehu od zanetu pomohlo. A obsahuje to spravne bakterie. Cena ale vysoka.