Bio colostrum - dávali jste ho dětem?

terezz29
26. dub 2019

Ahoj holky. Premyslim, ze objednam detem bio colostrum. Mate s tim zkusenosti? Nase deti (4 a 2) roky maji opakovani rymu, kasel, zanety hornich cest dychacich. V lete chci k mori, ale bojim se, ze onemocni. Tak bych je chtela trochu posilit. Dekuji.

calvac
26. dub 2019

@terezz29 Meli jsme a mame stejne zdravotni potize plus astma. Mam vyzkousene kolostrum od LR. Pry je kvalitni. Syn dle rady spotreboval dve lahvicky za sebou a priznam se, ze efekt naprosto nula. Bohuzel.

terezz29
autor
27. dub 2019

@calvac tak to nejsou dobré zprávy.....já už nevím, co bych pro děti udělala, aby byly zdravé....

zelenaesmolda
27. dub 2019

@terezz29
nemaji nejakou alergii?nevim kde bydlite ale zvazila bych prestehovani do nejake cistsi oblasti pokud maji neustale takovehle problemy

kobzolla
27. dub 2019

My měli kozí kolostrum Bioalis a po dvou a půl měsících nonstop kašlů, rým, škrábání v krku nás všech (já, manžel a syn 2,5r) byl konečně klid.
Do té doby vitamíny, med, zázvor, probiotika, bylinné čaje...
Možná jen shoda náhod, možná to pomohlo...
Zkusila bych, určitě si peníze utratila i za větší kraviny, ne? To jsem si řekla při nákupu já 😀😀

terezz29
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda no upřímně...stěhovat se opravdu nebudu, nemám zbytečných pár milionů :D

terezz29
autor
27. dub 2019

@kobzolla zase tak šíleně drahý to není.....co bych kvůli dětem neudělala 🙂

zelenaesmolda
27. dub 2019

@terezz29
na stehovani potrebujes miliony?to je pak pulka republiky milionari

terezz29
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda promiň, ale ptala jsem se na zkušenosti s colostrem....nechci řešit stěhování

zelenaesmolda
27. dub 2019

@terezz29 no hlavne resis jak pomoct svym detem ne?kdyz budes zit v ostrave s astmatikem tak do nej muzes narvat vsechny mozne kapky,leky atd ale problem to stejne efektivne nevyresi.ale delej jak myslis,jsou to tvoje deti 🙂

luciiiiiiik
30. čer 2019

Na colostrum nedáme dopustit. Dávám ale až v okamžik, kdy na nás něco leze. Z dlouhodobého, preventivního podávání bych měla trochu strach - aby se naopak imunita dítěte neoslabila a pak bez podávání colostra nechytli všechno na potkání. Jediné colostrum co za mě funguje je Betula. Zkoušela jsem i jiné a jakoby bez účinku (Bioalis mě zlákal nízkou cenou a vysledek skoro žádný), takže si to chce připlatit 🙂