Bolest hlavy u batolat, máte zkušenost?

elu
21. čer 2012

Holky prosím o radu,
moje dvouletá dcerka asi týden sem tam ukáže na hlavu a řekne au....je to asi tak týden, z toho jeden den si nevzpomene a pak druhý třeba ráno ukazuje a knučí au...jakmile se jí začnu věnovat na bolest zapomene. Docela mě to vystrašilo a šla jsem k doktorce...ta mě v dnešní době moc neuklidnila a napsala na neurologii...u nas ale detská neurologie není, jen jedna paní doktorka, která je po mrtvici...moc nemluví...no nicmene jsme tam byli eeg...v pořádku...zdálo se jí, že je to od krční páteře a dala nam rehabku, na oční jdeme příští čtvrtek...ale to víte jsem hysterka vystrašená a pátrám co by to mohlo být...chtěla bych vědět, jestli takhle malé děti mívají bolesti hlavy, jako třeba migrény atd...mě jako malé hodně často bolela hlava...ale to jsem byla asi starší. Má někdo podobnou zkuešnost? Dík za každou radu

romcovaklarka
21. čer 2012

@elu Jen mě napadla taková základní možná příčina, jestli malá dost pije. Zvlášť když je teď hic, tak to může být z lehké dehydratace.

elu
autor
21. čer 2012

JA MYSLÍM, ŽE PIJE HODNĚ, NAVIC JEŠTĚ KOJÍME 🙂

tercovka
18. led 2020

@elu Dobry den, zajimalo by me, jak to u vas d bolesti hlavicky vypada dnes? Dcerka 2,5 roku si mi ted totiz taky casto stezuje.. Diky za info.

elu
autor
18. led 2020

@tercovka zadne problemy, jakoby hlavu ani nemela.. Adpon podle znamek ve skole 😂