Boulička na krku. Máte zkušenost?

bosanovaa
31. led 2010

Ahoj všichni, ráda bych se Vás tady nazeptala a poradila. Dceři 19.měsíců se na krku objevila malá boulička velikosti třešně. Je to z boku na krku. Prodělaly jsme rýmu, trošku kašel, ale žádnou teplotu. Už jsem četla něco podobného, že to bývají většinou zduřelé uziny. Ale bojím se stejně.Nemáte s tím některá zkušenost?K doktorce budu volat zítra. Díky moc za rady a pomoc 😉

bublinkags
31. led 2010

Ahoj bosanovaa, myslím, že to bude skutečně jen uzlinka po té viróze. Alespoň my to tak měli 🙂

lenkavano
31. led 2010

bosa jo taky si myslím že to bude uzlinka 😉 neboj.ale přesto se raději zeptej doktorky 😉

pavlapap
31. led 2010

Po viroze můžou být zvětšené uzliny na krku a hlavě ještě několik týdnů.

pipisek
1. únor 2010

ahoj bosanova
moje malá má taky na pravé straně krku bouličku, když marodí, tak se jí zvětší. Náš dr. nás poslal asi 3x na odběry a na nic nepřišli. Je to zkrátka jen uzlinka. Přišla jsem na to loni v únoru, bylo jí 1,5 roku a má jí pořád. Starší holka jí měla na trochu jiném místě a mělo to stejný průběh, nemoc=zvětšení.

pavlina05
1. únor 2010

myslím, že to bude uzlinka. Já ji mám na krku pořád 😖

berenika39
1. únor 2010

ahoj, taky jsem pro uzlinku..neboj, u malých dětí je to v naprosté většině tak.
Mám zkušenost, když mi bylo 17, udělala se mi taková na krku, jakoby za uchem, tak strašně jsem se bála, to se nedá napsat, a i tenkrát mi říkali, že až u dospělých hrozí nějaké ošklivé nemoci 🙄 . Nakonec když nemizela, tak mi ji vyřízli, prošla histologií a byla to jen uzlina s tukovou tkání.

Každopádně - tady ti nikdo neřekne, že to je v pohodě, to musí jen lékař - tak se neboj, zajdi k mudře, ukaž jí to, už jen proto, že budeš klidnější.