Odstranění bradavice na noze

zutinka
8. čer 2018

Ahoj,jak se odstraňují bradavice?Ne dusikem,ale doma-samolecbu?

areh
8. čer 2018

Pokud máte k dispozici, tak rostlina vlaštovičník, nekdo namáčí cibuli/česnek do octu a přikládá. Nebo se dají v lékárně koupit různé vodičky na potírání. Záleží, co vám bude vyhovovat..

ruzicka06
8. čer 2018

@zutinka Já když na to dříve trpěla, tak mi přišlo nejlepší si to na kožním nechat odstranit tím dusíkem. Patlání nějakými mastmi to je většinou na dýl. Tím dusíkem to máte hned vypálený a nic hroznýho to není. Já když si to zkoušela něčím odstranit doma, tak jsem stejně pak vždy skončila na kožním. Ale to je moje zkušenost jen.

konidana
8. čer 2018

U syna jsme potirali kolodium forte ale nic moc, vypaleni taky nepomohlo, nakonec jsme, asi po roce, nechali odstranit chirurgicky (zároveň s jinou nutnou operaci) od te doby dobry.

kridav
8. čer 2018

Synovi pomohl nakrájený česnek na plátky naložený v octu, dávali jsme ho na noc a přilepili náplastí.

vendelinka08
8. čer 2018

Pouzivam uz jen tycinku Lapis...stji kolem 100Kc a 100% ucinnost. Jinak dusikem se to pres leto nedela..kvuli mozne infekci ted v letnich mesicich. Az pak na podzim a v zime. Ale na to bych nesla..nemam odvahu. Ja radeji doma. A ta txcinka funguje...a neboli to.

kac_kac
8. čer 2018

@vendelinka08 Lapis je stále k sehnání? Před časem jsme měli jednu tyčinku doma a rodiče z toho dělali skoro svátost s tím že už není v prodeji, tak jsem tuhle variantu úplně zavrhla.

babanci
8. čer 2018

U nás likvidujeme takto. Odříznu kůru z citronu, tu žlutou a z té pod, bílé, uříznu malé kousky. Namočím na noc do octa a pak přiložím, přilepím na bradavici. Na noc, obvykle a každý večer, po koupání, obnovím. Někdy to bradavice vzdá za týden. někdy za déle, ale vzdá to pokaždé.

babanci
8. čer 2018

Dceři je obvykle pálily dusíkem, ale vždy se vytvořila znovu.

zutinka
autor
8. čer 2018

@babanci bude to znít blbě. Bradavice odpadne sama?Dítko ji má na chodidla?Nám dr říkala,že když budeme mít samolecbu tak ji jednou za 24hofin mám ustrihnout-pouzivame kilometrů forte

babanci
8. čer 2018

Na chodidle je to zrovna nešikovné. Ona jakoby bělá,vyžírá se a je to citlivé dost. Když bude šlapat na nožičce,mohlo by ho to bolet.