Časté močení u dítěte, počkaly byste s vyšetřením?

prezdivkos
13. únor 2013

Zdravím maminky, ráda bych se poradila, zda nemá někdo podobnou zkušenost. Moje dcera (podotýkám, že velký nervák) nastoupila po 2 měsících marodění do školky a po 3 dnech začala velmi často chodit čůrat (cca každou hodinu až půl hodinu) něco podobného měla když v září nastoupila poprvé. Trvalo to cca týden, ted už je to také asi týden a zatím žádné zlepšení. V noci se budí jednou na čůrání, ale to dělá odjakživa. Pokaždé jsme byly u doktorky a test na infekci či zánět negativní. V poslední době se mi zdá, že začala trochu víc pít (doted pila tak 750ml denně) ted vypije ten litr a něco malinko. Mám strach z cukrovky, ale mudra mi řekla, že máme počkat cca 14 dní jestli se to samo nezlepší a pak nás pošle na vyšetření. Prý je to nepravděpodobné. Žádné jiné komplikace nemá, počkali byste? Já jsem taky trochu nervák už jsme si s nemocema užili své, tak mám pořád podvědomí strach a snad i zbytečný... Děkuji za rady 😉

muminek
13. únor 2013

@prezdivkos asi stejný problém jako vy nemám, ale syn zase hodně pil a pak hodně čůral a paní učitelky ho také chtěli poslat na vyšetření s ledvinama. Jsem to neřešila protože pije od malička a musím říct že je vpořádku. U váší malé bych to spíš viděla na nervy při nastupu do školky. Snad se vám to brzo upraví.

petulka25
13. únor 2013

@prezdivkos ahoj nevím jestli jsme měli to samé...... dcera taky začala chodit častěji čůrat -i několikrát během hodiny - v noci max jednou, moč jsem nesla k mudr a nic!!!!!! tak jsem počkala a nic! všechno v pohodě!

prezdivkos
autor
14. únor 2013

Holky děkuju, chvíli tedy počkáme, jestli se to nesrovná. Ona je fakt hrozný nervák. Dnes jsme objednané k homeopatičce, jestli nám nedá něco na uklidnění.

benjik
19. čer 2013

@prezdivkos jestli je nervák,tak se nediv,j byla to samé a byla jsem zdravá

ezenduska
19. čer 2013

mě volaly učitelky během posledních 14 dnů 3x ať si přijdu pro kluka do školky že chodí často čůrat, že byl i 4x ! za dopoledne!!! jako poprvý jsem se lekla aby neměl nějaký zánět a pak už jsem se musela jen smát, asi mají nějaké tabulky na čůrání 😀
u malé bych počkala, můžou to být nervy

prezdivkos
autor
30. čer 2013

Tak čůrání bylo opravdu od nervů, ted už je poměrně dlouho klid. Od zítra bude v jiné třídě s jinými učitelkami, tak jsem zvědavá, zda se to nevrátí 😉